• portakal aromalısından sonra, zeytinli kekiklisi de çıkan bisküvi. ne ara çıkardılar bilmiyorum ama oldukça lezzetli.
  • glutensiz kakaolu mini kekleri, kakaolu kurabiyeleri hatta bebek bisküvileri de raflarda arayan gözler tarafından bulunabilmektedir.
  • varlığından henüz yeni haberdar olduğum ürünler bütünü. ayrıntılı bilgiyi şurada buldum.
    ama bravo eti'ye! bir kat daha yukarı tüm gözlerde.
  • rezaleti duyurmak için ekliyorum...

"bizim bu olayda bir kusurumuz,suçumuz yoktur,yabancı madde tamamen tedarikçi firmadan gelen ham madde de çıkmıştır.!!!"

eti pronot rezaleti

foto 1

foto 2

foto 3

edit: linkler düzeltildi.
  • dünyanın en lezzetli gece yarısı kurabiyesi olabilir.
    ayrıca (bkz: vegan)
  • çölyak hastalarının can simididir. sosyal sorumluluk projesi olarak üretildiğinden ürünlerinin fiyatı oldukça makuldur. tabii burada eti'nin ne kadar önemli bir şey yaptığını anlamak için muadil yiyeceklerin ne kadar pahalı olduğunu bilmek gerekir.

not: torku da glutensiz ürün çıkaracakmış. umarım diğer gıda devlerinden de benzer hamleler gelir.
  • glutensiz bisküvi nasıl oluyormuş ki?... merakıyla kakaolu bisküvisinden demeniş bulundum ve tam bir şeker bombası hem de öksürük şuruplu... bunu yiyen çölyak hastası olsun olmasın şeker komasından gider efenim...
  • glutensiz olması iyi ama bolca palm yağı içermesinden dolayı zararlı olabilecek bir ürün grubudur.

rica ediyorum 3 kuruş ucuz diye şu palm-pamuk yağı gibi zararlı yağları kullanmayın ürünlerde.
  • ürünler güzel glutensiz, fakat şekeri çok fazla. şekeri azaltılmış çeşit çıkartsalar, müşteri açısından daha bir geniş kitleye hitap edebilir. çok az çeşit var, mutlaka ürün çeşidi artırılmalı.
hesabın var mı? giriş yap