• on sene kadar önce etinin çıkardığı çikolata-gofret kırması bir ürün idi. çok da lezzetliydi.
  • özlenilen lezzet
  • simdiye kadar yapilmis en guzel abur cuburdu. ustune daha guzeli gelmedi henuz. lacivert ve sari renkde 2 farkli paketi vardi.

(bkz: eti sprint)
  • yerine bir başkasını koyamadığım lezzet.* yeniden üretilmesi konusunda eti'ye attığım yağlamalı, ballamalı maile karşılık gelen cevap şu şekildedir:

" tüketicilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürünlerin üretimi ile ilgili kararlar alınmakta, uygulanmakta ve yeni ürünler ürün yelpazesine katılmaktadır. ilginize teşekkür eder, eti lezzetinin hayatınızdan hiç eksik olmamasını dileriz.

saygılarımızla,

eti pazarlama ve san. a.ş. "
  • cocuklukta kalmis bir tat.

http://i.imgur.com/ldlix.jpg
  • çocukken hastalık yüzünden yataklardan kalkamadığımda babamın moral vermek için aldığı şekerli ilaç.

öyle büyük bir hastalık değildi ha.çocuk işte ota boka hasta oluyo.ama bunu yiyince zımba gibi iyileşmiştim.
  • geçmişe dair en çok özlediğim yiyecek. neden bu kadar çabuk piyasadan çekildi anlayamamıştım. buradan eti yetkililerine sesleniyorum: abi yapın şu çikolatayı yeniden, bedava eş dost çevremde reklamını yapmazsam namerdim.

bu arada benzer duygulara sahip olduğu bir diğer ürün ise elmalı biskrem.
  • eti bunu tekrar çıkartıp sağlam bir kampanya ile desteklerse sağlam ciro yapar. abuk subuk ürünleri çıkartacaklarına sprintin üzerine çalışsalar süper olur.
  • akşamın bu vakti, ansızın aklıma düşen unutulmaz lezzet. mavi olanı, sarı olanına göre daha güzeldi. keşke yine raflarda olaydı da gitme diyeydim.

bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım be sprint.
hesabın var mı? giriş yap