• insanlar evlenseler, tek amacınız evlilik mi, niye evlisiniz mutsuz olmak için mi evlendiniz deniliyor, insanlar evlenmeseler evde kalmış deniliyor. her şekilde deniliyor. ağızları torba gibi büzmek gerek.
  • "evde kalmış" bu kadınlar,tek başına yaşayacak bir ev'e bile sahip olamamış ,evlenmeden ana-baba evinden ayrılamayan,devlet memuru olabilmek için kurstan kursa koşan,beklentileriyle yaşadığı somut gerçeklik arasında uçurumlar olan,ana-baba parasıyla "rus'a giden" çomarlara dert olur.
  • bunu dert edinmiş insanların instagram profilini gezmekten daha çok tercih edeceğim profillerdir.
  • hissediyorum, duyar kasanlar geliyor
  • ben asıl bu başlığı açanın profilini merak ediyorum.
  • story’leri anason kokusundan geçilmez.
  • instagramdaki 10 büyük prototipten biridir. şimdi başlığına denk geldim safi buna giydiriyormuş gibi olmasın, instagram mutluluk, ilgi ihtiyacı karşılama yeri olduğu için bence kadından, erkeğinden, evlisinden bekarından top 8-10 prototip gerçeği var, lütfen bunu yadsımayın.

evli ama "evlendik hayat bitmedi, bilakis daha hoş ruh eşimi buldum, bakın bu da ispatı, fotoğrafı... " gezilen ülkeler, gidilen etkinlikler, balkonda kahve keyfi...

bekar erkek : para çok hayat bana güzel, teknemden, geçen akşam arkadaşlarla ortamdan, arabamdan, avusturya'da iş gezisi akşamından... bakın bu da ispatı, fotoğrafı..

bekar kadın: bu başlıktaki başka entrylerle detaylı mesajlar, bakın ispatı, fotoğrafı...

evli, bekar anne; çocuğum oldu ama hayat bana bitmedi, kermes, etkinlik, çocuğumun başarısı... bakın bu da ispatı, fotoğrafı..

kimse "kendim için çekiyorum" demesin, kendin için çektiğini ailen ve en fazla 3-5 arkadaşın daha görür....
  • "evde kalmış kadın" derken? ilkel beyinli insanlardan ne zaman kurtulacağız? bu ülkenin ilerleyebilmesi için öncelikle insana değer vermesi gerek ve ilk önce buna kadınlardan başlanmalı. kadınlar da lütfen çocuklarını buna göre yetiştirsin artık. her gün kadın cinayeti, küçümseme vb. şeyler görmek / duymak istemiyorum.
  • ucuz turlarla gidilen ülkelerden sonrasını okumadım. en azından evde oturmuyor. ucuz ya da değil gidiyor, başka ülkeler görüyor, kısa sürelide olsa oradaki insanları gözlemliyor, şehrinde, sokaklarında dolaşıyor. ne zamandır insanları bu şekilde aşağılamak popüler oldu? kaliteyi iyice düşüren ergenlerle doldu buralar.

edit: imla
  • duyar falan kasmak için yazmıyorum ama yani yeter salın şu kadınları aq yemin ediyorum bu başlıkları görünce bazen bize yaptıklarını hakkediyoruz diyorum.
hesabın var mı? giriş yap