• bir şeylerin ters gittiğini değil bir şeylerin çok ters gittiğini gösterir.

-james!
    +efendim mırnık?
    -konuşmamız lazım.
    +niye? bir şey mi oldu?
    -ne demek bir şey mi oldu amk? benim konuştuğumu zannediyorsun, daha ne olacak. kalk giyin, dışarı çık, oturma evde bu kadar.
    +ya şimdi dışarısı sıcak falan, sokaklar kalabalık...
    -pençe geliyor pençe. siktir git, dokuzdan önce de eve dönme, çizerim elini yüzünü.
    +ama mırnık...
    -bak hala mırnık diyor ya, hala mırnık diyor. yürü, gece olmadan görmeyeyim seni buralarda.
  • bir şeylerin ters gittiğini gösterir. sonra gelsin antihalüsinojenler, deli gömlekleri... hayıır!
  • bir şeylerin ters gittiğini gösterir. sonra gelsin gözyaşı, hüzün... evet.
  • beklenen bi olay.. bayadır kedinin sabrını zorladığın anlamına gelir..

- konuşmamız lazım..

+ efendim minnoş?

- bi kere o eli indir!!1! bidaa da minnoş deme sikerim bacağını!!

+ rüstem?
  • şaşılacak birşey değil, zaten hergün dır dır ediyor, yok açmış, yok sevilmesi lazımmış, yok güvercinleri yakalayabilmesi için ona bir düzenek hazırlamalıymışım, oğlanlarla gezmesine izin vermiyormuşum, orspu sinek gidip tavana konuyormuş bu da uzanamıyormuş, vay efendim ben onu hiç dinlemiyormuşum hep bilgisayar başındaymışım, tüylerini sol tarafa yatırmış da hiç farketmemişim, onu başka kedilerle mi aldatıyormuşum...miyav miyuv miyuv
    en çok da sabaha karşı kafamı ayağımı ısırarak uyandırıp konuşmak istemesi beni sinirlendiriyor. ama sevdim bir kere, katlanıyorum.
  • -bak schumina anlıyorum işten yorgun argın geliyorsun ama benim de ihtiyaçlarım var.mesela şu sırtımın orta yeri boynumun tam altı, burnumun üstü. yetişemiyorum oralara üşengeç illet anlıyor musun beni? her gün kendimi rezil edip ayaklarının önüne yatmadan bir kere de söyletmeden kaşıyıversen ölür müsün?
  • - konuşmamız lazım.
    +gel hadi gel kucağıma.
    - bu da konuşmamız gerekenlerden biri. bak öyle her gel dediğinde gelip kendimi sevdirmek zorunda değilim.
    +mama vereyim mi sana ha. oyun mu istiyorsun yoksa sen?
    - beni hiç dinlemiyorsun ama sen.
    +ya hanım bunun karnı aç galiba miyavlayıp duruyor.
  • sütün döküldüğünün işaretidir.
  • korkulacak bişey yok, çok fazla garfield izlemektedir; sadece televizyonu biraz azaltmalı. lakin örnek alınanlar arasında kötü kedi şerafettin de varsa işte o zaman biraz tırsmalı.
hesabın var mı? giriş yap