şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayvanseverim diye gecinirler. hayvanat bahcesinde hayvanlar kafeslerde tutuluyor diye ortalıgı yıkıp evlerinde kedileri kopekleri 4 duvar icinde hapsederler.
  ama o benim kedim askım cok seviyoruz birbirimizi gibi aptal cumleler kurup yalnızlıklarını doymamıs duygularını bastırmaya calısırlar (hadi o kediyi sokaga bırak 2 saat sonra don bakalım o kedi kacmıs mı kacmamıs mı senden?).

  kedi kopek bahcede beslenir, gider dolasır gelirler yada gelmezler keyifleri bilir. bunları dort duvar arasına hapsedip onlara iyilik yaptıgınızımı sanıyorsunuz? catlaklar surusu sizi!

  edit: eklemeyi unutmusuz; evleri pis kokar ve bunu inkar ederler. midesi bulanır insanın bunların evine gittiginde, pislikler!
 • benim o ruh hastası yazarlardan biri. sırf başlık açmak için yırtınan engellenesi yazarların başlıkları altına entry girme huyum yoktur lakin iki çift kelam etme hakkını kendimde buldum.
  kimse sokaktan hayvan toplayıp eve hapsetmiyor. biri, bu yazara sokakların hayvanlar için ne kadar tehlikeli olduğunu 3 yaşında çocuğa anlatır gibi anlatsın. başka türlü anlamayacak.
  kedi ve köpekler sokaklarda tecavüze uğruyor, öldürülüyor, işkence görüyor. artık sokaklar hayvanların yaşam alanı olmaktan çıkalı çok oldu. sokaklar artık hayvan düşmanı canilerle dolu. barınaklar ölüm kampı senin haberin var mı? daha dün ormanlık alanda hayvan besleme noktasında yavruları olan köpeği tüfekle vurup öldürdüler. bu kadar psikopatın olduğu yerde hayvanların evde olması daha sağlıklıdır emin ol.

  "çatlaklar sizi" yazmış. senin gibiler varken çatlaklık sıralamasında bize sıra gelmez.
  (bkz: yazar engelle)
 • özellikle kediler için görünce üzüldüğüm başlık. köpeklerin günde en az bir kere dısarı çıkarılmasına rağmen kediler evin içinde enerji atmaya zorlanıyor. aylarca aynı mekanda kendi kumundan başka kuma/toprağa patisi değmeyen hayvanlar var. yapmayın etmeyin
 • başlığı açan yazarın muhterem babası değildir.

  evde böyle değişik bir şey beslemek değişik bir deneyim.

  iki çift lafını dürüp gözüne sokmak için evdeki kedim seni bekliyor.
 • bırakıyorum akşama kadar çamur içinde yuvarlanıyor kapının önünde beni belkiyor hıyarlar onu napcaz. gelince de mev diyo gireyim de kapının önünde bıraktığın terliğe, olmadı lavoboya basayım manasında.
 • daire yer seviyesinde, cam çerçeve kapı pencere sürekli açık bi kere dönüp bakmaya bile tenezzül etmedi. kızım beni, evini çok seviyor. yakında daha müsait bir eve geçiyorum, sosyalleşecek, hatta anne de olacak. nema problema yani.
  he ama kuşçulara ben de ayarım. düşünsene uçabiliyorsun ama biri seni kafese kapatıyor. işlenmiş en büyük suçlardan biri bence.
 • evcil hayvanların yerinin insanın yanı olduğunu, insan olmazsa evcil hayvanların doğanın koşullarında vahşi hayvanlara ve zor şartlara yem olacağını bilmeyen cahil yazarlar tarafından ruh hastası olarak nitelendirilen yazarlardır.
 • "sarı tekir ziyaretçin var!" diyerek görüşme salonuna tutuklu hayvanı çağırırlar genelde.