• davranışlarından anlaşıldığı kadarıyla evine cin girdiği düşüncesine kapılmayan kadındır. zira evinde gerçekten bu tarz birşey olan kimse olduğu yerde duramaz.

ayrıca nedense kadın kamerayı nereye çevirirse orada bir hareket oluyor. lambayı hareket ettiren cin kardeşimiz ne hikmetse lambayı biryerinden çekiyor ve anlaşılan boyunun uzunluğu o kadarına yetiyor ve aşağıdan çekiyor. evin her yerine uzanabilen cin kardeşimiz tavana bir türlü yetişemiyor. hem lamba kırılmasın aman dikkat.

kapağı açmaya çalışan cin kardeşimiz ilk denemede başarısız oluyor. neden acaba? cin sanki eliyle değil de kendisi gibi görünmeyen bir alet yardımıyla açmaya çalışıyor kapağı. insan mı demeliydim yoksa?

dikkatli izlemeyenler korkmuş olabilirler. cidden tarafsız bir gözle izledim, ama üzgünüm bu video fake..

daha inandırıcı bir video çekmek için cinler porselen tabaklarla freesbie yapabilirdi. etrafa fazla zarar vermek istemiyor cinlerimiz ve sadece metal ve plastik eşyaları fırlatıyor. ama işte pahalı olur öbür türlü. cinler ekonomik açıdan bizi yormak istemiyorlar. devir tasarruf devri...

(bkz: noldu tırstın mı)
    (bkz: eti cin gülsün dünya gülsün)
  • video olduğu gerçektir.
  • bir havadis degeri icermez.
    ayrica gercekse bile artik bunlar eski numaralar. yok kapi ac - kapa, yok bi sey devir, yok lamba salla.
    kuzum ruh musun, uzayli misin her neysen artik; hangi cagdayiz allah askina?
    sıkıldık yani..
    varsaniz artik gelin. bizi yiyo musunuz, sekil mi degistiriyosunuz, duvardan mi geciyosunuz, ne varsa elinizde kullanin.
    yeter artik, bunlari biz de yapariz.
  • (bkz: üç harfli ne lan)
    (bkz: sik)
  • cinlerin bu tip başlıklarda kendilerine üç harfli diyenlere ve okuyanlara daha fazla dadandığı, evlerinde gece vakti tuhaf seslere sebebiyet verdiğini timurtaş hoca bi vaazında anlatmıştı, şimdiden okuyanlara hayırlı olsun.
  • şimdi bu videoyu izledikten sonra kygo - firestone feat. conrad'ı playlistinden silmeyi düşünenlere sesleniyorum:

mutfağa gidin, müziği açın. bir şey oluyorsa gerçektir. olmuyorsa değildir.

en azından olayın şarkıyla ilgili bir sorun olup olmadığını görmüş olursunuz. ben şarkıyı sıkılana kadar tekrar tekrar açtım ama mutfak cini ile henüz karşılaşmadım.

(bkz: dağılın şimdi)

https://www.youtube.com/watch?v=kpajhuzzmjc
  • en sonda kovayı çeken ip de görünmeseydi güzel videoydu.

ama sonradan bozdu.
  • kadının sakinliğine beni hayran bırakan video. videoya bakarsak daha çok deprem oluyor gibi. sonuçta avizede sallanıyor bütün belirtiler var.
  • eğer cinler varsa, ben cin olsam niye insana dadanayim?
    insan çok basit bir yaşam formu, gider şeytana dadanırdım. o yüzden olay sahte. evet çok mantıklı bir açıklamaydı. herkes hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

tanım: korkunçlu video.
hesabın var mı? giriş yap