• evli biri olarak 28 yıllık ömrümde denk gelmediğim anne tavsiyesidir.

ne biçim ebeveynleriniz var oğlum sizin?

ananızı da alın gidin lütfen!
  • son zamanlarda özellikle ünlü kardeşlerimizin abilerimizin ablalarımızın sıkça yaptığı eylem, e yaş geçiyor tabi kadayıf a dönmeden spermler yumurtalar verimliliğini kaybetmeden bir şekilde çiftleşip soyun devamını sürdürmek gerek tabi.
  • toplumdaki psikopatların hangi zihin fabrikalarında üretildiğini ayan beyan ortaya koyan tavsiye. kendi çocuğunun torununu görecek diye iki hayat birden karartmanın insanlık dilinde tarifi yok.
  • böyle şeyleri okudukça annemi babamı bir kere daha seviyorum, ne biçim insanlar var yahu. ben boşanırken annemin en çok sevindiği şey ortada hayatı kararacak bir çocuğun olmamasıydı.

hayatımda duyduğum en saçma laf-ı güzaf.
  • son yılların moda akımının tavsiyede vücut bulmuş halidir.

şaşırmamak lazım. artık günümüzde evlilikler kadınlar açısından sosyal statü kazanma, segment atlama, anne olma ve tüümm bu süreçlerin tüm köşe taşlarını yerine getirme zorunluluğu haline gelmiştir.

ana akım, gelinliği pronovias'tan mı alıyor, sen de mutlaka pronovias gelinlik giy-me-li-sin!!! neyin eksik?

modern kezbanlar cahide'de bekarlığa veda mı yapıyor? queenleri mutlaka dizmelisin
    sonra hamilelik süreçleri, onun tüm sosyal medya duyurusu, değişik enteresan t-shirtler, mutlu aile tabloları...
    bebek doğdu yine foto foto foto..."bakın artık ben de evliyim, anneyim ben anne!!!" falan
    tüm süreçler, ritüeller yerine getirilecektir. onun neyi eksiktir ki?

sonra? ihtiyacın yoksa salla gitsin...çalışan kadınsın, ailen arkanda eski evli çocuklu statü de baydı biraz, yeni bri kimlik lazım.
    mağdur ama güçlü, çocuğu için yaşama tutunan anne...

kimlikler ve statüler için yaşamayın...kalbinizin attığı şey neyse onu yapın. evleniyosan da sevdiğin için evlen.
    daha evlenmeden boşanma planı ne?
  • (bkz: ece erken)
  • hiç bir sakınca görmediğim tavsiye
    annenin desteğini aldıysan zaten çocuk yetiştirmekte sorunun olmaz
    istediğin hayal ettiğin gibi birini bulamadıysan hayatta yalnız yaşayacak gücün varsa ve çocuk istiyorsan neden olmasın
    saçma bulanların yaşları pek genç herhalde
    onlar en güzel aşkı yaşayacak en iyi evliliği yapacak o aşk dolu evi de bir çocukla taçlandıracak da hayat her zaman öyle yürümüyor işte
  • şahit olunan bir tavsiyedir. bir de açık açık söylüyorlar, boşanırsın diye. kesinlikle normal bir bünyeye sahip degildirler ve evladinin da dengesini bozmaktadir.

(bkz: batının iyi yönlerinin göte girmesi)
hesabın var mı? giriş yap