şükela:  tümü | bugün
  • vize ve final dönemlerinin favori argümanıdır. bir süre sonra geçmektedir. remix adamın bu şaheseri yaratan kişiye ithaf ettiği şöyle bir video da mevcuttur.
  • muhtemelen zihinsel engelli bir kadıncağızın hunharca malzeme edildiği video..
  • bir şeyler eksik bu topraklarda. tam tanımlayamıyorum, empati mi desem? vicdan mı desem? kestiremiyorum ama bir şeyler eksik.

izlemedim videoyu. kadının görüntüsünü görür görmez kapattım. zihinsel engelli bir kadının konuşmaları ve bunlara gülen insanların videosuydu belli ki.

küçük çocukların uçsuz bucaksız bir hayal dünyası vardır. beş yaşında bir çocukken dünyayı kurtarırdım ben de. elimi uçak yapar koşuştururdum oradan oraya. mesela hayali kötü adamlarla dövüşürdüm, boşluğa yumruk ve tekme sallayarak. canavarları anlatırdım anneme. ve hiç yaşanmayan bir sürü hikaye. bu kadın da zihnen beş yaşında henüz belki de. komşunun büyük oğlu ya da tanıdığı başka bir erkeğe aşık olan küçük bir kız çocuğu muhtemelen. onu her gördüğünde saçma sapan şeyler anlattığı, dikkatini çekmeye çalıştığı biri var ve o kişi hakkındaki hayalleridir söylediği bu sözler, kim bilir?
  • (bkz: ekşisözlük duyar zirvesi)
    alta yok zihinsel engeli var yok bilmem ne yazan gerizekalıları bir kere daha görmüş olduk bu sayede. bunların zekalarının denk olduğu insanlardan bol miktarda youtube'da da mevcut.
    two things are infinite: the universe and human stupidity; and ı’m not sure about th’universe!
  • sözlük hariç sosyal medyada herhangi bir şey kullanmayınca böyle şeylerden hep en son haberim oluyor. bugün görüp sürekli izlediğim video oldu bu, ayrıca bundan sonra ne zaman evleneceğimi soranlara da bu şekilde cevap vermeyi düşünüyorum.*

https://www.youtube.com/watch?v=wrym3paaqf8

kız çok mu dertli yoksa sadece canı mı sıkılmış hala anlamadım ama çok içten bir tepki olmuş.