• • hayatını sosyal medya beğenileri için yaşayan,
    • makyaj yapmak dışında bir hobisi, kendini geliştirmek adına bir uğraşı olmayan.
    • empati yapamayan, neşesiz sürekli melankolik ruh halinde olan,
    • kendi ayakları üzerinde duramayan,
    • cinselliği kendine yüklenmiş bir iş gibi gören,
    • sorunları var ise konuşup çözmek yerine bunları içine atan,
    • ailesiyle anlaşamadığınız,
    • modern bir ilişki ve hayat yaşamak isterken sizi ve çevresini gelenekçi kafayla yargılayan,
    • ilişkide sürekli heyecan ve aksiyon isteyen ergenlikten çıkamamış kadınlarla evlenmek sizi pişman edebilir. çift olarak aynı özelliklere sahipseniz gönül rahatlığı ile evlenebilirsiniz.

edit: (bkz: sma hastasi ayaz bebegin 5 ayi kalmasi)
  • başlık altında "türk kızı olması yeterlidir" diyenler var. dostum o kadar havalısınız ki keşke kız olsaydım da beni bi güzel becerseydiniz.

bu kişiler aynı zamanda çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar başlığında mesaj dileniyorlar.
  • tüm yaşanmışlıklarımı, tespitlerimi, deneyimlerimi, karakter analizlerimi bir yana koydum. kriteri tek bir şeye indirgedim: (bkz: instagram)

eğer abartılı şekilde sık paylaşımlar yapan bir instagram kullanımı söz konusu ise -yani yediğini, içtiğini, götünü, bacağını, anasını, dayısını, yastığını, yorganını, çeyizini , bohçasını- siktir edin gitsin. böylesinden bir yol olmaz.
  • boğaziçi köprüsünden geçerken denize bakmayan kızlar...
  • 1.aşırı paraya düşkünlük
    2.sürekli laf sokar gibi konuşma
    3.havalı görünmeye çalışmak
    4.trip atıp durması
  • bir tanesi haric hepsi
  • bir arabi'nin dediğine göre şu altı kısım kadınla evlenilmemelidir.

1. ennâne: çokça inleyen, dâima naz yapan, şikayetleri çok olan kadınla,

2. mennâne: yapmış olduğu işlerle kocasına minnet yükleyen, malı, mülkü, serveti için evlenilecek kadınla,

3. hannâne: ayrıldığı ya da ölen kocasının veya bir başka eşinden olan çocuğunun aşkıyla yanıp tutuşan kadınla,

4. haddâke: her şeye göz diken, her şeyi almaya istekli olan kadınla,

5. berrâke: iki mânâya gelir.
    - gününü kendini süslemekle geçiren kadın
    - kimseyle beraber sofraya oturmayan kadın. yemeği yalnız yiyen ve her şeyde müstâkil bir paya sâhip olmak isteyen kadın.

6. şeddâka: gereksiz yere, çok konuşan kadınla.
  • iyi de birçoğuyla evlenilmiş bunların.

hayır yani, etrafımdaki onca seçmenden birinin bile oy vermediği partinin, yüzde elli oy alması gibi. bunları yazın yazın, sonra evlenin. yazmakla, yaşamak arasındaki fark sanırım bu.

yazıya inanmıyorum ama bir kader var.
  • daha önceden boynuzunu yediğiniz uzatmalı sevgiliyle asla evlenilmez.
  • lüks düşkünü, instagram özentisi, kendini beyniyle değil başka şekilde ispat etmeye çalışan bacılarımız diyorum.

çok hoşlandığım bir kız vardı. yani evet desin diye çok çabalamıştım. birgün beraber gezerken lüks bir abiye mağazasına girdik. kuzenimin düğünü var bir bakınalım beraber dedi. sonra bir abiye beğendi; giyindi denedi. her şey buraya kadar normal. bana çeker misin beni akşam anneme göstereyim dedi. fotoları çektim abiyeyi almadan mağazadan ayrıldık. akşam baktım instaya koymuş çektiğim fotolardan birini. açıklamaya da “xxx markasının bu abiyesini indirimden aldım. bu kadar şık bir tasarım için xxx markasına teşekkür ederim” yazmış bir de markayı etiketlemiş. yani aylarca peşinden koştuğun insandan 3 saniyede nasıl soğursun deseler; aha böyle derdim :))

edit: arkadaşlar kuzenimin düğünü var abiye bakar mıyız beraber diye mesaj atmayın. üzerim. evet cici kız seni de üzerim! :)
hesabın var mı? giriş yap