• doğru yapıyordur. evrilin arkadaşım, ortadoğu kafasından sıyrılın. hayat gerçekten müşterek, ortak yuva kurduğun insandan köle gibi çalışmasını bekleyemezsin. eve ekmeği ben getiriyorum, eve gelince yatarım kafasından sıyrılın.
  • becerikli ve aktif erkektir.
  • e diyorum, iyiler hep kapıldı! kıymet bilenlerle olsalar kafi.
  • karısının yaptığı ütüyü beğenmiyor olabilir.
    karısı da çalışıyordur ve ütü yapmaya fırsatı yoktur. (bkz: hayat müşterek)
  • güzel nişanlımla evlenince olacağım erkek. kendisi de çalışırken nasıl kıyayım da her boku üzerine yıkayım lan.

hem alışkınım zaten, şantiyeci olmanın gereği, üniversiteye başladığımdan beri gurbet mode-on.

hanımcı diyene de keserle dalarım, maraşlı kalıpçılar tarafından keserle kovalanmışlığım var. keser dövüşüne hakimim.
  • istifa etmesi gereken erkektir
  • olay utu yapmak evi supurmek gibi basite indirgenmesin lutfen.
    pardon ama kariniz sizin hizmetciniz degildir, dolayisiyla efendi gibi bazi ev islerini evin beyi olarak siz yapacaksiniz, bazilarini da hanimefendi yapacak , gorevler bolusulecek.
    haaa sayet evin islerini kadin yapar diyip kariniza tum isi yikiyorsaniz, kusura bakmayin ama siz hesap bilmeyen bir dangalaksiniz. zira evlenmek yerine evinize duzenli bir temizlikci ve bir de eskort tutsaniz cok daha temiz bir eviniz olur ve cinsel anlamda da ziyadesiyle tatmin olursunuz.
    evin isi kadinindir diyip evin butun sorumlulugunu kadina yikiyorsaniz, siz zaten sacmasapan bir evlilik kurumunun icinde, ayni evi paylasmanin otesine gecememis, birbirini gercek anlamda sevmeyen iki insansiniz demektir. hayatin yuklerini paylasmadan hayat arkadasi olunmaz ki, siz ev arkadasi bile olamamissiniz demektir.
    bunu bi dusunun gencler.
  • izin alıp evden çıktığı 2 saatte de ona buna yazar kendince erkeklik yapar!
  • hadi erkeğe iş yaptırma işini amaç edinmiş "hayat müşterektirci" kadınlarımızı anlıyorum da, burada "yapıyorum, tabiki yaparım, yapmalıyım, neden onun üzerine yıkayım, tabi ki yapacağım" diye kendini yiyip bitiren erkeklere anlam veremiyorum bir türlü. yav hiç mi bi hatun tarafından gerçekten sevilip arzulanmadınız,
    bak yine söylüyorum, kadın eğer seviyorsa bu muhabbetlerin esamesi okunmaz ilişkide, sevmiyorsa eğer mabadında ütüyle gezsen hava,
    olmuyorsa zaten olmuyordur arkadaşım, "yaptım, yapıyorum, yapacağım" demekle de olmaz bu işler, sen yine yap tabi o ayrı konu, ama her yerde söyleme.
hesabın var mı? giriş yap