• bazen evde kaldığım günler eğlencesine izliyorum çok komik durumlar oluyor. ama iki gün arka arkaya izlersem zeka seviyem düşüyor azı karar çoğu zarar :)
  • ordakileri görünce insan kendisini evliya melek gibi sanır. en kaşar hemcinsim bile ne namusluymuşum la ben der yani.demiyorsa da desin artık.
    çok ilginçler . çok değişikler. sıradışı varoş eğitimsiz düz adam zzami modunda alayı.
    içi boş insanlar sadece şekilleri var süsleyip püsleyip takımları çektirip insanlara sunuyorlar.

açıkçası gülüyorum. 7 bölge 81 il var eyvallah dünyanin bir ucundan gelmek nedir ??? o kadar mı geniş sahalardan evlenilecek adam/ kadın bakıyorsunuz.

çirkinlik baki herhalde.
  • bazen moralim bozuluyor bi boka yaramıyorum diyorum varoluşsal sıkıntılar. tv zaplarken bunları görüyorum özgüvenim yerine geliyor.
  • şimdi burda bu arkadaşlar eleştiriliyor.
    anlayamıyorum ben bunu. toplumsal bakış açısı söz konusu olduğunda, bu programlara katılan tiplerin de bu toplumun bütününü oluşturan birer parça oldukları yadsınamaz.

şaka len amına koyim, alayı mal kuran çarpsın. katıksız mal hepsi.
  • bunlari 3 gruba ayirabiliriz.

1- toplumum varos kesimi: bu grup nette gordugumuz abukluklari ureten, amaci evlenmekten ziyade orada durup,muhtemelen gunlugune para kazanan tipler.bunlar ara ara cikar biriyle nisanlanir programda, sonra nisan bozulur baskasiyla.kavga,gurultu ederler.

2-yakisiklilar/guzeller : tabii goreceli kavram ama bunlar tamamen cast olan,mankene benzeyen tipler.bu ayni evde yasayanlarin programlarindan sonra cikmaya basladilar.senaryoya sadiktirlar.

3-yaslilar : gercekten evlenmek isteyen tek grup.kariyi,kocayi gommus,cocuklarindan bikmis ya da azmis (gercekten azmis) yaslilarin doldurdugu grup.genelde de bunlar evlenir programlarda.

kim? ben mi yok lan ne izlemesi *
  • hayatım boyunca televizyonda zap yaparken 4 dakika kadar izledim.bugüne değin.4 saattir izliyorum ve anlam veremiyorum.bir insan neden evlilik kurumunu bu denli aşağılar? evlilik oldu bitti değildir. evlilik tanımak görmek ve dokunmaktır. bu saçmasapan programlar facebook veya swarmdan dahi kötüdür. umarım kimse buraya çıkıp ekranda şebeklik yapacak kadar maymun değildir. yakınınızı falan çıkartmayın bu nedir ya ?
  • belki fark edilir de ünlü olurum kafası
hesabın var mı? giriş yap