• geçenlerde internette okumuştum. bir bilim adamının iddiasına göre evren, uzaylıların izlemesi için hazırlanmış bir televizyon dizisi. bizler de bu dizinin karakterleriyiz. her uzaylının sevdiği, takip ettiği bir karakter/insan var. bbg evinin çok daha gerçekçi bir hali gibi düşünebiliriz. ancak teoride belirtilen diğer bir konu ise her dizinin bir ratingi olduğu ve bizim de ratinglerimiz azalınca dizinin iptal edileceği. tıpkı dinozorların ratingi düştüğünde iptal edildikleri gibi. sanırım şimdilik ratinglerimiz fena gitmiyor(!), biraz uçuk kaçık bir bir ihtimal olduğu kesin.
  • başıma gelen herşeyin en mantıklı açıklaması.ben şanssız ve komik olan o yan oyuncuyum işte
  • (bkz: adını bop koydum tayyibin yolu)
    yayından kaldırılması için imza kampanyası başlatıyorum. sonuçta uzaylıyız ama çoluğumuz çocuğumuz seyrediyo bunları. ayıptır. yalan, dolan, şiddet ne varsa öğrendiler bu dizi sayesinde.

geçen benim velet antenleri dikmiş.

- eyyyyy peder beyyy uzaylı da olsan ayağını denk alacaksın falan diyor. ailecenek psikoloijimz bozuldu.

kötü şeyler öğreniyorlar azizim. derhal yayından kalksın lütfen.
  • bir önerme. age of empires gibi bioyun olabilir demişliği vardır bir ulemanın yada bir insan vucudu içindeki misal karacigerde bir hucrede yaşayan mahlukatız. önemsiziz yani. yada matrixiz sanalız yani. reel bir ulema oyle demıstı.
  • bu dizede benim görevim sanırım kameranın arkasından el sallayan adam olmak. lan düşünsenize dizinin baş rol oyuncusu olduğumu 1990 lı yılları göremezdik şeefsizim. anında patlatırlardı sıkıntıdan güzelim gezegeni.
  • evrenin kaçta kaçı anten o zaman sorusunu akla getirir. sonra gider. sonra bi daha gelir mi tam emin değilim
  • şayet bu dizi arka sokakları yapan ekibin işiyse kıyametin 1 trilyon yıl sonra gündeme geleceği ihtimalini destekleyen ihtimaldir.

(bkz: tanım yapacam derken dilin yamulması)
  • "dram" kategorisinde reytingleri zorladığımdır.
  • evrende her olgunun oluşma ihtimali vardır, vardır da bu bilim adamı bu kanıya nereden varmıştır? asıl sorun burada sanırım.
  • south park'ta konusu geçmiş iddia.
hesabın var mı? giriş yap