• her keseden bol sallamayı distür edinmiş halkıma yorum hakkı yaratan afet-i deryadır.
    aynı üniversitede yaklaşık 3 sene yakın arkadaşım olmuştur kendisi, pamuk gibi kalbi vardır.
    sallamayın ..
  • işte benim stilim yarışmasının üçüncü sezonunun kazananı. finale kalan beş yarışmacının da ne stili ne tarzı vardı. hiçbiri kazanmayı hak etmiyordu. ezgi ünal da antipatik ve tuhaf bir kızdı. umarım sadece kazanmakla yetinir bir daha ekranlarda boy göstermez.
  • en yakın arkadaşının adı ezel'dir. tabii hâla öyle midir bilemem. ıspartalı olması lazım.
    kendisini tv'de izlediğim kadarıyla sevimsiz bir insan.
  • final gecesi isparta'dan gelen ailesinin yanında istanbul'da sevgilisiyle yaşadığını söyleyen ıvana sert'e göz kaş işareti yapıp, susturamayan şahıs. ıvana sert de anlamamazlıktan gelip, "ee sevgilinle beraber yaşıyorsun, buraya da geliyor, ben söyleyince mi olay oluyor" tarzı konuştu. diğer jüri üyeleri de ivana'yı susturmaya çalıştılar. babası da kızının sevgilisiyle yaşadığını programda öğrenmenin şaşkınlığıyla etrafa boş boş baktı, annesinin yüzünden durumu bildiği anlaşılıyordu. çok komik dakikalar yaşattın bize, ezgi'cim.
  • işte benim sitilimin birincisiymiş.ailemle konuşurken annemin anlattığı hikaye sonucu biraz inceledim ailesi kızlarının özel hayatını ivana'dan öğreniyo.

allah düşmanımın başına vermesin.
  • daha önce nasıl söylenmemiş hayret; sinem öztürk'e çok benziyor.

ezgi
    sinem
  • yarışmanın en çirkin kızıdır
  • milletin açıklarini bulmaya bayılıyor , ayrica cok maskulen bi tip kompleksli oldugunu düsünüyorum
  • the danish girl de ki eddie redmayne nin oynadigi transseksuel karaktere asiri benzeyen iste benim stilim unlusu
  • kadın halimle ibs'de izleyip beğendim en en güzel kadın. karakterini de beğeniyorum. çok zeki bir kadına da benziyor. yarışma da tarzını çok beğeniyordum.

keşke onu tanım fırsatım olsaydı.
hesabın var mı? giriş yap