şükela:  tümü | bugün
1010 entry daha
 • “ esrarın da etkisiyle...” olm bir şarkıya monte edilmek istenen kelime bu kadar belli edilmez. bu kadar “ aaa bakın ben bu kadar gangstayım!!! ” denilmez.

  hayır olayın uyuşturucuya alışkanlık boyutu eğer şu adamla olacaksa gençlerin idrak seviyesine yazık. lirikler buram buram drake lil wayne özentisi. biraz rnb rap kültürü olan bunu rahatça anlar.

  özgün olamadıktan sonra... ne diyorum lan ben? hasekeden gelme tipli arap özentileri ülkenin milliyetçi marşlarına bile el atıp; “ arabic track ” versiyonunu çıkartmış. ben daha neyi konuşuyorum ?
 • ezhel'i vodoo records zamanından beri beğenerek dinlerim, felaket parçası da o zamanlar çıkardığı parçalarına benzemiş, aklıma o zamanlar geldi belki binde biri kadar izlenmiyordu videoları, şimdi türkiye trendinden düşmüyor.

  böyle güzel müzik yapanların hakettiği yere gelmelerini izlemek çok keyifli. aynen devam ezhel, kralsın.
 • son şarkısı felaket, baya başarılı olan rapci. arkadaki arabesk tınısı şarkıya inanılmaz yakışmış. güzel,aynen devam.

  edit: imla
 • babasını hayatında 1 kez bile görmemiş.
 • felaket adlı şarkısını oldukça beğendiğim rapper.
 • amedsporbarikat etiketiyle story atan hewal. keşke serbest bırakılmasaydı.
 • iyi mi böyle ahmet kaya'nin şarkı sözlerini alıp durmak? çok yaratıcı ve orijinal hi him.
 • saçma sapan şarkılarının yani sıra boş hümanizm kasan şahıs. bugün instagram hikayesinde amed spor'un saçma sapan birseyini paylaşıp silmiş açıkçası umrumda da değil. sonrasında bunu haber yapan bir instagram sayfasının altına şu yorumu yapmış. liselilerin sevgilisi sevgi pıtırcığı bu şahıs ne kadar ırkçı varsa öldürmesini istiyormuş:) lakin gel gelelim paylaştığı takım senelerdir istiklal marşını yuhalayan bölücülük yapan bir taraftar topluluğuna sahip:) ırkçılık başlı başına bir saçmalık savunalacak birsey yok lakin. sanat yaptığı söylenen hatta içeri alındığında sanatçı bu sanatını yapıyor falan denilip #freeezhel hashtagleri atılıyordu ama bu şahıs ülkede katliam yapılmasını istiyormuş ister istemez insanın gülesi geliyor.

  edit: çocuk uçtu galiba şimdi küfür etmeye başladı:)) ama şu an herkes eğleniyor gibi sayfada:)))
 • kullandığı otlar beynine pek dayda etmemiş terörist sevici. 2008 doğumlu olsa gerek ki o renklerin ve amedspor'un yaptıklarından habersiz. haberi varsa zaten sorun yok. haberi paylaşan sayfaya attığı yorumun bi kısmına katılıyorum. ırkçılar öldürülmeli. kanarya'da molotofla otobüsü ve içindeki genç kızı yakanlar, doğuda yüzlerce kez eylem yapıp etrafı taşlayıp molotoflayanlar, sokakta silahsız asker ailesini ve bebekleri öldüren ırkçı terör örgütü savunan her birey eline taş alıp attığı an vurulması lazım. eğitimin ve altyapının götürülemediği topraklarda başka türlü refah arttırılamaz. öğretmen ve mühendisleri öldüren terör örgütünü destekleyen bi topluluk nasıl eğitilicek? onlardan kurtulursak geri kalan halk kültürünü güzelce yaşar ve korur.

  ezhel ve onun gibi batıda yaşayıp bunları koruyanlarda şiddete başvurursa öldürülmesinde sakınca yok gibi. ezhel bunu söylemiş sonuçta ırkçılar katledilmeli.

  ekleme: alttaki için yazıyorum bunu. onların şehri dediğin yerlerin pkk sevicilerin çoğunluklu olduğu yerlere gitmekten bahsediyorsan oraya batıdan kaç insan gider? asıl faşist ve ırkçıların orada olmasından ötürü doğulular nasıl batıya akın akın geliyorsa, batıda doğan yaşayan insanlarda doğuda anca belli turistik merkezlere gidebiliyor. madem humanist arkadaşlar bu kadar inanıyor bu arkadaşlara kendileri oralara gitsin bi görsün.
 • atmış olduğu story ile içinde kürt geçen her şeye düşman olanları kudurtmuş adam. amedspor taraftarı içinde pkk sempatizanı olabilir mi? evet olabilir. hdp'ye oy verenler içinde pkk sempatizanı olabilir mi? evet olabilir. peki biz bu kürtler içinde azınlık pkk sempatizanları yüzünden bütün kürt'lere her yerde nefret mi saçacağız? kürtler'le ilgili hiç bir şey paylaşamayacak mıyız? onların takımları bizim ligimize kayıtlı bir spor klübü değil mi? öyleyse kürt yöresel yemekleri de yemeyelim mk. onların şehirlerine gidip fotoğraf da paylaşmayalım. böyle mi düzelecek ülke? böyle mi normalleşecek?

  sonrasında kızgınlıkla yazdığı yorumdaki üslup yanlıştır ama anlayana anladığı dilden yazmak istemiştir. esasen ben de isterim bu ülkedeki kürt olsun türk olsun bütün faşistler hiç doğmamış olsaydı biz kalanlarla insan gibi yaşardık kim kimin türk kimin kürt olduğunu bile bilmezdi. ne pkk olurdu ne ırkçılar olurdu. ama bu faşistler iki tarafta da varlar işte, bu problemi çözmeden de ülke düzelmeyecek. ülkenin akp gibi partilerden yobaz zihniyetten kurtulması bile bu problemin çözümüne bağlı. çünkü ülkenin dengesi şaşmış durumda bu problem nedeniyle.

  edit : onların şehirleri derken onların çoğunlukla yaşadığı şehirler demek istediğimi çok iyi biliyorsun. elbette bütün şehirler türkiye cumhuriyeti'ne aittir.
75 entry daha