şükela:  tümü | bugün
 • 1) oral seks yapma fiili.
  2) oral seks yapan insan.
 • oral seksten çok farklıdır. oral sekste, oral seksi yapan kişi durumu hakimdir, face fuck'ta tam tersi geçerlidir.

  la pianistedaki tuvalet sahnesi, face fuck'a örnektir.
 • hayat ile ölüm arasındadır. boğulma riski taşır.
 • oral seksi, cinsel organa uygulayan kişi yapar
  face fuck ise, cinsel organ ile ağız,yüz cevresini kullanarak bir nevi yüz tecavüzüdür, tabii burdaki tecavüz kelimesi tam anlamı ile karşı tarafı zorlamakla alakalı değildir ancak yapılış şekli itibari ile oral seks'e göre tüm hakimiyet hazzı alanda olduğu için bu kelimeyi tercih ettim.

  erkeklerde kadınların saclarından tutularak arada sırada ağızdan cıkarıp surata şaplak indirileni makbulken, kızlarda cowgirl misali yüze oturanı makbuldür. göbeğiniz görüş alanını kapatmıyorsa yada alttaki partnerinizin yüzü uzunsa, yüzüne dönük oturursanız birbirinizin gözlerine de bakabilirsiniz ictiğiniz ickiyi vs üstünüzden boşaltıp yüzüne gözüne hatta aradan sızan kısımları ile ağzına değişik tatlar katabilirsiniz ayrıca mazallah nefessiz kalırsa fark bile edebilirsiniz, ters binişlerin avantajı ise poponuza şaplak vurmasını da isteyebilirsiniz mesela.

  ha bunu yapabilecek kadar uygun partner bulmak kolaymıdır bu ülkede elbetteki hayır, sevişmenin bile ayıplandığı bir ülkede oral seks yapmayı beceren partner sayısının ne kadar az olduğunu ögrendiğinizde götünüz yere bile vurabilr böylede acıklı bir bitiriş yapabilirim mesela.
 • bi şeyi açıklığa kavuşturalım bu sizin nazik, sevgi dolu oral seksiniz değil. hardcore, darmadağınık, ıslak, brutal bişi.
  (bkz: ileri ve üst düzey için seks uygulamaları)

  ama sırf hart hurt daldınız diye de doğru yapmış sayılmazsınız.
  bi kere erotic asphyxia'dan biraz olsun haz etmeden eğlenilir mi şüpheliyim.

  edilgen tarafta ağız kontrolünün baya sağlam olması gerekiyor. agresif mi itaatkar mı olacağı çiftlere kalmış.

  diğer tarafta ise bi tavır, karizma, dominantlık lazım. sağlam dirty talking lazım. hatta humiliation lazım.
  "ıyy partnere tükürmek mi çok abartılı." falan diyen muhallebi çocuklarıysanız, yanlış yerdesiniz beybiler.
 • ing. senin agzini yuzun sikerim'in eyleme dokulmus hali. ha bunu soyledigimiz insanlardan kac tanesinin suratinda karabiyikliyi saklatabiliyoruz orasi da ayri bi muamma ya, neyse.
 • sıfatını sikeyim seklindeki küfrün cikis noktasi olan fantezi cesidi.
 • kadınların neredeyse hepsinin seveceği oral seks türü. submissivelik maksimum boyutta; nefes almakta zorlanmanın getirdiği hafif korku; kusma refleksinin sonuna kadar kontrol etmek zorunda hissetme; erkek tarafından aşağılanıyor olmanın verdiği edilgenlik hissi... uygulaması zordur elbette; sonuçta deep throat beceremeyen kadın bunu da beceremez.
 • bu alt kategori nedense içeride dışarıda çok bilinmez. hoby buchanon gibi zayıf icracıları peydah olmaya başlamış. zayıf diyorum zira işin mantalitesi son noktada hedef bölgeden çıkmamaktır, yarım saat gaggling sonrası yüze paint yapmak değil. deep throat'tan farkı, biraz bdsm olacak, ayakta yapılması değil, partnerin üzerine uzanarak ağız ve penisi birleştirmektir. bir yastıkla koltuk, çekyat vb. indoor mekanlarda uygulanması pratiktir.

  p.s. facefuck olarak da geçer. şöyle bir şey de açılmış (bkz: facefucking.com)
hesabın var mı? giriş yap