• yazılarından anladığım kadarı ile çok ince naif mükemmel sevişen...

kendisi ile kesinlikle tanışmak falan isterim yani vermeehhahahaha erkeğim lan sakin heyecan yapma...

(bkz: #55666844)

bu ve bu minvalde entryleri ile sözlüğün ya haydar dümeni, ya dümenden haydar ı ama hadi bakalım...

üç kelamdan biri seks ada'mın entrylerinin, ama omuz çukuru, çocukluğundan öpmek falan diyor, hatta abazan, karı delisi olmayan beğenileri kaliteli olan adamı da kendisi olarak tarifleyip, göğüs dekoltesini seksi bulanları yani bizleri, memecileri abazan olarak bir de yaftalıyor.

paşam bordo ruj, koyu renk oje ye seksi deyip la tamam yeter neyse takılsın kafasına göre bakalım vardır bunun da kendi piyasası...
  • şu iki entrysine bakıyoruz #55700147 ve #55707997 birbiriyle zıt iki entry arkadaş debeye oynamayı iyi beceriyor. gerçek bir yazar olmaya aday betimlemeleri ifade tarzı gayet iyi ileri de kitap yayınlamış bir yazar olabilir.
  • #55700147 debe'ye giren şu entry'den sonra o gözle nazar değdirse uçağı düşürür diye düşündüm...
    al sana yerli yüksek irtifa hava savunma sistemi...
    edit: elf gözlerin neler görüyor fatih in fedaisi, söyle bizlere... ne iri memeler mi?!... hani nerede?... yok be oğlum uyumıycam... benim ki sadece motorboating...
  • #55700147debe entry'sinden sonra ne is yaptigini merak ettigim yazar..
  • (bkz: author terk)
  • yeni bir yazar, hoşgelmiş.
  • cümleleri akıcılıktan yoksun takip ettiğim başlıkta okuyamayıp geçtiğim her 10 entryden 9'u kendisine aitmiş az önce farkettim, yazayım da belki bundan sonra dikkat eder dedim.
  • (bkz: #39834726)
  • yazarlığım onaylandığı an yeşillendireceğim badim. badilerin gülü.
hesabın var mı? giriş yap