• şu adamı savunduğum günlere lanet olsun. hala içimde bir umut vardı oyunları bozar sonunda açıklar eder falan diye ama az önce onlarda suya düştü. para kazanmaya devam etsin milli takımda bir daha asla galatasaray'la adı anılmasın. aziz ve yıldırım başkanıyla futbol hayatına devam etsin.
  • az önce kuralar çekildiğinde bu 4 takımdan 3 tanesi gider demiştim dedi. (hollanda, çek cumhuriyeti, izlanda ve türkiye)
    eeee gençler imparator kolay olunmuyor. bu gruptan kazakistan çıkar diyenler göt oldu an itibariyle.
  • volkan belinden sakatti demesiyle bitmistir
  • 16 kasım 2014 türkiye kazakistan maçında türkiye'nin oynadıgı futbolu "baş kaldırı" olarak değerlendirmiştir.

ey hoca, eğer ki bugün oynanan futbol bir baş kaldırıysa mart ayında sen hollanda'nın baş kaldırışına hayret edeceksin.
  • yatıp kalkıp kazakistan yerine hollanda ile oynamadığına şükretmesi gereken futbol direktörü. başta kazakistan kalecisi olmak üzere kazakistan defansı kendisini deyim yerindeyse ipten aldı.
  • bugünkü maçta alper'in neden oynatmadığını merak etmekteyim.
  • zavallının tekidir, parator'dur.
  • hocam brezilya maçında türk futbolu dedin, gün geçirmeden birşeylerin yapılması gerekiyor dedin, hak verdik. şimdi neden "benim futbolcum benim iznim olmadan gidemez" diyemiyorsun. korumaya çalışır beyanatlar veriyorsun? neden kendinle çelişiyorsun. hocam, o şeyleri yapacak kişi başta sensin. sen bunu anlamadın mı hocam?
  • hakem camiasında cüneyt çakır neyse teknik direktörler arasında fatih terim'de odur.

gereksiz şişirilmiş egolar
    eyyam
    günü kurtarmak
    sağlam nakit girişi
  • eğer ki kalkıp da volkan demirel'i sakattı diye savunursa yazıklar olsun. koskoca camiayı tüpçü için sattın sesimiz çıkmadı da bu kadar yerlere düşersen yazıklar olsun.
hesabın var mı? giriş yap