• hayatını yardakçı ve güç tapıcısı olarak geçirmek istemeyen ve geçirenlerden de irrite olan galatasaraylılardır. kendi okulundan mezun olmayanı galatasaraylı saymamakla filan durumu açıklamak, en basit tabiriyle komiktir.
  • sayıları hakan şükür'ü sevmeyen galatasaraylılardan azdır.
  • insanları kişiliklerine göre değerlendiren insandır.
  • hakan şükür'ü sevmeyen adam kadar mal değildir.

ulan bir de yarım bilginizle futbolun, futbolcunun güzelliğinden bahsedersiniz. hakan şükür'ün ne günahı var lan?

adam avrupa'da atılmadık gol bırakmadı, hem kulüp hem de milli takım düzeyinde. ne ailesini ne de kendini malzeme etti medyaya. (gençliğindeki geyiklerden değil, evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonraki halini söylüyorum. dileyen araştırabilir.)
    doğru düzgün kırmızı kartı yok, onu bırak kırmızı kartlık, centilmenliğe aykırı olayı bile yok. haksız yere kırmızı kart gördüğünde oyundan hüngür hüngür ağlayarak çıkmış bir adam.
    kaptanlığında en gergin takım arkadaşlarını bile dizginlemiş, kavgaya karışanları yaka paça ayırmış bir adam.
    hiç bir rakip hakkında ileri geri konuşmamış, hakaret-küfür etmemiş, en fanatik rakip takım yöneticilerinin bile hakan şükür dendiğinde bir süre durup düşündüğü, hakkını teslim ettiği bir adam.
    efendi, görgülü, yardımsever bir insan olduğu çevresindeki herkesçe bilinen, onlarca öğrenci okuttuğunu, çocuk baktığını sır gibi saklamış bir adam.

ha ama doğru ya pardon, cemaatçi kendisi. haklısınız ya, nasıl atladım. sizin siyasi ve dini görüşünüze aykırı bir adam bu. sırf bu nedenle düne kadar ulusalcı takımı düşmandı buna, şimdi akpli ayak takımı da eklenmiş belli ki. evet tabi paralelcidir hakan. o nedenle kendisinden nefret edip, rakip takımda oynamış, maç içinde kendisini tutan oyuncunun ağzına tükürmüş über centilmen oyuncuları sevebilirsiniz. futbol güzel adamlarla güzel tabi, çok cici oluyor böyle söyleyince..
  • galatasaraylı değildir o, yada emre belözoğludur aslında söylemek istediği kişi, heyecandan fatih terim ve arda turandemiştir.
  • arda'yı bilmem de fatih terim'i sevmeyen galatasaraylıyım demesin.
  • post modern fasistleri sevmeyen adamlardan farkli degildir.
  • garip bir onermedir; zira fatih terim ile arda turan'in galatasaray'a katkilari arasinda sanirim dunya'nin en buyuk ucurumlarindan birisi var.

fatih terim'e son ayrilisinda kizmis; fakat hala fazlasiyla seven bir galatasarayliyim. arda turan'a gelince, notr bir konumda duruyorum, gokhan gonul'e vs. nasil bakiyorsam ayni oyle bakiyorum. benim acimdan arda, galatasaray'in merkezi bir figuru degil, o sebeple fatih terim ile benzer yere konumlandirmak hatadir.
  • aslında ne kadar garip değil mi ? fatih terim gibi,galatasaray tarihinin en büyük başarısına imza atmış,toplamda 13 kupa kazanmış bir teknik direktörü,galatasaray taraftarının neredeyse tamamının sevmesi,sayması lazım.

arda gibi altyapıdan çıkıp,a takımda kaptanlık yapmış,oynadığı kısa süreye bir şampiyonluk,bir türkiye kupası ve bir de süper kupa sığdırmış ve an itibariyle barcelona'da forma giyen futbolcuyu,tüm galatasaraylıların bağrına basması lazım değil mi ?

öyle olmuyor işte o işler.bugün,dünyadaki galatasaraylıların en az yarısı bu iki insanı sevmiyorsa,söz konusu isimler hakkında yeterli veriye sahip olabiliyoruz.
  • volkan demirel'i sevmeyen bir fenerbahçeli olarak arkadaş olmak istediğim insanlardır.
hesabın var mı? giriş yap