• korkmak insani bir duygudur ve her insan korkar ama ali koç'u övenlere şunları hatırlatmak isterim. ali koç dedesinin torunudur, hayattaki başarılarının çoğunu dedesine borçludur. fatih terim ise tırnaklarıyla kazarak bu günlere gelmiştir. dikkat edilirse eğer ali koç sırf zengin diye övülüyor kişisel başarılarını kimse bilmiyor. fatih terim ise fatih terim anlatmaya gerek yok. zorla fatih terim'i de savundurttular insana.

düzeltme: tırnaklarıyla kazarak yazmam gerekirken parmaklarıyla kazarak yazmışım. uyaran yazarlara teşekkür ederim.
  • tabii ki korkacaktır. bir tarafa ali koç bir tarafa fatih terim i koysak hangisinin ağır basacağını düşünmeye bile gerek var mı? ali koç kendisiyle muhattap bile olmaz. olmadı da zaten mahalle kabadayısının teki dedi geçti. ki doğrusu da budur.
  • niye korksun.tıkla
  • ali koç = (bkz: mehmet karahanlı)

fatih terim = (bkz: şevko)

daha da bi şey söylemem.
  • hocayla konuştum doğruluğunu teyit etti. "aziz gitti diye üzülüyordum daha beceriksizi geldi. bunu da yollarlar diye korkuyorum" dedi.

yoksa ailesinin iş vermediği beceriksizden kim korkar.
  • fatih terim malum zattan korkmuyor, ali koç'tan niye korksun?

işlerini nasıl yaptıklarını eleştirebiliriz, fakat temelde siyasi görüşleri aynı olan, götü başı oynamayan iki değerli kişiden bahsediyoruz. önemli mevkilerde böyle adamlar fazla kalmadı.

özetle kim kimden korkuyor demeden önce ikisi de kimden korkmuyor ona odaklanmak lazım.
  • fenerlilere göre ali koç'a bir şey soyleyebilmek için en az onun kadar paraniz olmasi lazim...
  • ali koç'un zengin olmaktan başka ne gibi olayı var anlamadığım durum.
  • feel the power.
  • volkan demirelin posta koyduğu adamdan mı korkacak fatih terim ?
hesabın var mı? giriş yap