şükela:  tümü | bugün soru sor
 • primlerle 10 milyon dolardır değersiz galatasaraylı arkadaşlarım.

  not: çakmak gazı spor :))
 • bugün görülen davada tff avukatı tarafından dile getirilen durum. kaynak

  bu haberden anlaşılacağı üzere gs ile anlaşmasında değişikliğe gidilerek bu sezon için 1 milyon euro olan ücret değiştirilip 1905 tl olarak belirlenmiş olup, tff ile sözleşmesi dolana kadar galatasaray'dan alacağı maaş, terim'in tff'den alacağı tazminattan düşülecektir.

  özetle son derece etik bir olaydır
 • umarım tff den aldığı paraları veya kaçırdığı vergileri karılarla kızlarla çatır çatır yer.
 • bir kaç entry üstte (#74795745) bahsedilmiş.

  galatasaray kulübü fatih terim ile bu sezonun ikinci yarısı için 1 milyon euro, gelecek sezon için de 2 milyon euro karşılığı anlaştığını açıkladı. daha sonra bu düzeltilerek bu sezonun ikinci yarısı için aylık 1.905 tl, gelecek sezon için 3 milyon euro karşılığı anlaşıldı denildi.

  eğer ilk açıklama kabul edilirse, tff ile bir yıl daha sözleşmesi kalan fatih terim'in 2017-2018 sezonunda kazanacağı ücretin dava konusu yaptığı tazminattan düşülmesi gerekecekti. yani 3,5 milyon tazminat talebi haklı görülse bile bu sezon kazandığı 1 milyon euro düşülerek 2,5 milyon euro'ya hükmedilmesi gerekecekti.

  oysa fatih terim ile galatasaray kulübünün hamlesi tff'yi zarara uğratmaya yönelik muvazaalı bir işlemdir. hukuken korunmaz. tabi tff 'nin bu konuda savunma yapması ve muvazaa iddiasını gündeme getirerek ispat etmesi gerekir. bu da şu tabloda çok zor görünmüyor.
 • federasyondan aldığı paralar ancak sezon sonuna kadar yetmiş denilen rakkamdır.
 • gs nin efsanesi böyle olur işte. ne bekliyordunuz ? kimse sana hakkın olan tazminatı bırak demiyor hakkını al. ama dümen yapıp sadece 1 maç priminin 50 bin tl olduğu piyasada 1905 tl ye çalışıyor gösterip öte yandan tazminatı tıkır tıkır alırım demenin karşılığı kesinlikle gs efsanesi olmaktır. im-parator