• lan böyle gençler vardı da biz niye mal gibi adamlara dünya para ödüyoruz
  • gözümde semih şentürk canlandı
    duygulandım galiba
    biz fenerbahçeliler böyle mutlu olabilecek miydik :')
  • golden sonra kendisine süre veren vitor hocasına koşa koşa sarılmış genç yetenek. şu pozitif atmosfer bile fenerbahçeyi bu sezon izlenebilir yapacak işte. yolun açık olsun dostum.
  • oha yılların golcülerinin atamayacağı bir gol attı. helal be çocuk.
  • çok güzel top kontrolü yapıp golünü yazmış genç yetenek.

o top kontrolünü hala yapamayan 30 yaşında hıyarlar var takımda.
  • oldukca klas bir gol atmış 18 yaşındaki genc yetenek.tabi bunda vitor hocamın katkıları çok büyük.aykut,ersun,emre,erol filan olsa yedek kulübesinde bile kendine yer edinemezdi.fenerbahce kangren olan parmakları keserek parazitlerden kurtuldu.artik gönül rahatlığı ile maçları izleyebiliriz.
  • bir sonraki yüksek askeri şurada emekli edilecek paşa adına sahip futbolcu.
  • samatta'ya 50 kere gelse 50 kere içine sıçacağı pozisyonu çok temiz oynayıp golü yazmış oyuncu. işin ilginci gençlerden kim girse iş yapıyor. önümüzdeki yeni yabancı kuralı göz önünde bulundurulduğunda şu çocukları takıma monte etmek, kapağı fenere atıp yatışa geçecek hizipçi anadolu topçusuna ve yerli oyuncuya fahiş fiyat çeken ahlaksız başkanlara muhtaç kalmamak adına çok değerli.
  • bir şekilde burayı okuyacağını biliyorum. senin gibi çok adam geçti fenerbahçe’den. hepsi de kendi kabahatleri. çalışmadılar veya sağlıklarına dikkat etmediler. iyi bir başlangıç yaptın ama bunu herkes yapar. devamını getirirsen bu taraftar her zaman ama her zaman arkanda.
  • vitor parreira'nın yeni sürprizi.

helsinki maçında golü yazarak hocasının güvenini boşa çıkarmadı.
hesabın var mı? giriş yap