• şampiyonlar ligi'ne 5-6 sene daha katılırsanız bülent korkmaz'ın şampiyonlar ligi'nde oynadığı maç sayısına ulaşabilirsiniz. 3.5 puan da ordan; ne etti ?
  • ... dedi müzesi avrupa kupalarıyla dolu takımın taraftarı.

renkli ve sarışın kardeşler ifadesini kullanmamış. iyi misin? başını bir yere mi vurdun?
  • başkanı geçen sene kameralara " bugüne kadar türkiye' ye bir uefa kupası gelmemesi ülke sporunun ayıbıdır " diyen taraftarın beyanıdır.
  • başlık rezalet onu geçiyorum.

hadi galatasaray'ın başarısı çok ona da amenna, ama profesyonel ligin 50 yılının rahat yarısında beşiktaş fenerbahçe'den daha fazla avrupa puanı toplamıştır, ne bu şiddet bu celal?
  • sekistaşlı kardeşlerim, siz bilmezsiniz bordeaux fenerbahçe, eintracht frankfurt galatasaray maçlarını, tiner o zaman bedavaydı ötv yoktu ama ben biliyorum liverpool beşiktaş maçını ve dahasını.
    öptüm sizi....
  • yahu ben bu galatasaraylı arkadaşları da anlamıyorum. bir fenerbahçeli olarak, en buyuk basarisi bir kez ceyrek final oynamak ve 6'lı 8'li gol yemek olan troll olmayı dahi basaramayan bu sonradan bile görememiş takım taraftarlarını ciddiye alıp bu başlığa entry girmeyi düşünmüyorken, siz galatasaraylılar, ciddiye alıp avrupa ile ilgili bir konuda cevap vermeye kalkıyorsunuz. bu trolliceler kadar siz de tez konususunuz.
  • fb ve gs ve bjk ve diger turk takimlarinin olusturdugu bir puan, bu puan oyle ya da boyle dusuyor diye birbiri ile dalga gecen agir cahildir, o puan oyle ya da boyle yukselmezse anca ananin liginde oynanan maclarla dalga gecersin ki onlarin da kalitesi ortada.

tanim, anlamsiz baslik
  • hayatımın anlamı fenebahçe'yi yenmek ulan eşşek, seni yensemde zevk vermiyor, yenilsemde sikimde olmuyor. bu sana koyuyor biliyorum da, benim sikimde olmuyor bunu da sen bil.
  • ulan tiner diyince de alınıyorsunuz. neyin kafası lan bu? tiner çeksen sızar kalırsın, böyle saçmalamazsın ya.

2 sene şampiyon olup avrupa'ya gittiniz diye bu ülkeye avrupa'daki en büyük başarıları getiren futbol takımına bok atma cüretini nerden buluyorsunuz? galatasaray önümüzdeki 20 sene boyunca avrupa'da ilk turda elense ve beşiktaş her sene şl yapsa bile beşiktaş galatasaray'la avrupa başarısı konusunda yarışamaz. tineri bırakıp biraz objektif olun.

ayrıca fenerbahçe'ye de bok atmanın anlamı yok, adamlar futbolda kötü evet ama her takımın böyle dönemleri olur. basketbolda ülkeyi müthiş temsil edip ülkenin şöhretini arttırıyorlar, daha ne yapsınlar?

beşiktaş ne yapıyor? kiev'den 6 mı yiyor? he ama şl gruplarında yediği için ülke puanının anasını sikmiyor değil mi? evet kral. adamsın. en büyük beşiktaş. come to beşiktaş.

falan.
hesabın var mı? giriş yap