• show tv'nin canı sıkıldıkça yayınladığı vasat korku filmi. küçük bir kız elindeki topla pit pit ortalarda dolaşıp durur. bazen de muhterem top, kızdan sıkılmış olacak ki tek başına gezip tozar.
    velhasılı ilginç bir filmdir.
  • stephen dorff ve natascha mc elhone'un kazma-kürek ikilisine rakip çıktığı, izleyiciye baştan sona hiç uğraşılmamış izlenemi veren ve keşke rammstein sonne'yi daha sağlam bi filmin soundtrack'ine verseymiş dedirten kötü bir ringu taklidi.
  • doktor seri katil*, hırsı yüzünden seri katilin peşini bırakmayan genç polis *, işi devralan federaller, intikam peşindeki küçük kız*, cesedin sudan çıkarılması*, bir şey yapanın şu kadar zamanda ölmesi*, nükleer santralde laboratuar kurabilen mad scientist. . .
    bütün bu ölgün, beylik korku filmi renklerinin hepsini üşenmeden, utanmadan kullanan bir filmmiş. ama suç bizde, bile bile lades oldu. zamanında amerikalıların korku filmlerini artık çekemediklerini söyledik, gene de bir küçük umutla gittik bu filme.
    ama bir konuda haksızlık etmeyelim, ben en azından amerikada insanların internete nasıl girdiklerini gördüm; gece evinizde internete girecek olursanız geniş salonunuzun büyük pencerelerini açıyorsunuz ki perdeler uçuşsun. bir de ışıkları söndürmek gerek (bizdeki kabloyu telefondan alıp kasaya takmak ritüeli gibi bir şey olsa gerek).
  • (bkz: the ring)
    (bkz: ringu)
  • inanailmaz bir film, klasiklere konmasi makbuldur..filmden once tuvalete gitmek farzdir, yoksa alta falan kacirirsiniz, gunah olur..
  • gosterime girmeden once cd den izledigim oeeh bu ne be dedigim sinemada hayatta izlenmemesi gereken verilecek paraya yazik edecek olan izlerken cok fazla sikildigim ve stephen dorff olmasa sonuna kadar bile izlemeyecegim sacma sapan bi film.
  • super sikindirik bir film
    surekli karanlik ve kaotik ortamlarin cekildigi filmde en cok isikciya is dusmus gibi.. butun film boyunca oyunculara alttan isik vermek zor olsa gerek..
    final bolumune kadar basarili bir sinema televizyon bolumu ogrencisinin bitirme odevi gibi duruyor.. finalde ise guzel sanatlar animasyondan bir arkadasini cagirmis..
    ne kurgu ne senaryo hic bisey yok.. filmdeki kocaman delikler ise cabasi..
    korku filmlerinde ziplayan top + internet + karanlik ortamlar + esrarengiz cinayetler kombosu bisey olmus
    http://www.feardotcom.com/
  • film izleme değil de gülüp eğlenme milleti sinir etme amaciyla gidilip kişi başi 10 milyon bayilinabilir tabii... bok gibi ama bunu bilmek lazim.
  • malesef balon olan, fragmanlari da balon balon kokmus olan, elestirmen tarafindan yere batirilan film
  • korkutucu bir fiilm...misal, ben dünyayı kurtaran adam'ın tahtının sallandığını görüp korktum.
hesabın var mı? giriş yap