• bugün resmi olarak başlayan, fenerbahçe spor kulübünün yardım kampanyasıdır.

tüm türkiyeye fenerbahçe camiasının büyüklüğünü gösterecek, kulübümüze hep birlikte elimizden geldiğince yardım edeceğiz.
  • 19:07 itibariyle başlatılan asırlık aşkımızın kampanyası. #fenerol projesi o kara günü (bkz: 4 nisan 2015 fenerbahçe otobüse saldırı) hatırlatarak başladı.

geleceğin fenerbahçesine destek için, fener ol...
  • türkiye'ye baharın geldiği şu günlerde, bir güneş de fenerbahçe'de doğacaktır. büyük taraftar hiç düşünmeden takımına, armasına ve sevdasına sahip çıkacaktır.

unutma fenerbahçeli!! seninle kimse başa çıkamaz !!
    gün birlik günüdür...
  • ağzı açlıktan kokan garibanların yılda milyonlarca euro kazanan topçulara bağış yapması durumu. keriz silkeleme operasyonu.

not: alexspor
  • sen fenerbahçelisin yarının fenerbahçe'sine destek ol.fener ol !!! #fenerol
  • geleceğimiz için fener ol.

tüyler diken diken. haydi banka hesaplarınıza, telefonlarınıza, kredi kartlarınıza. gün birlik günü.

https://www.fenerbahce.org/fenerol
  • destek olacağımız kampanya, iyi günde kötü günde yanındayız.
  • fb tv açıldığından beri izliyorum. tüyler diken, gözler sulu. otobüste neredeyse hüngür hüngür ağlayacağım.
    henüz maaş gelmedi, eksi bakiyedeyim. gelince eft yaparım diye geçirmiştim içimden. yayınlar gelince anladım, beklemeye gerek yok. fener ol.

edit:
    henüz kampanya başlayalı bir saat olmasına rağmen benim için hoş şeyler oldu.

otobüste yanımda oturan eleman fenerbahçeli çıktı. başlangıç olarak attığım sms'i görmüş ve gerekli bilgileri alıp mesajını gönderdi.

eve geldiğimde telefondan halen canlı yayını izliyordum. anneme "bi sms atarsın artık" dedim telefonu göstererek; attı. üstüne gitti zulasından bir miktar para da getirdi "al bunu, yarısını benim yarısını rahmetli babanın adına yatır" dedi...

herkes fener ol'uyor.
  • fenerbahçe’miz artık emin ellerde. şimdi sevdamıza daha da sıkı sıkı sarılma zamanı. #fenerol
  • bir kez daha büyük fenerbahçe taraftarının gücünü gösterme vakti. sevdamıza kimse engel olamaz...
hesabın var mı? giriş yap