• psg’ye, galataya, başakşehire ceza vermeyen uefa bize ceza verirde biz bir daha ligde ve avrupada herhangi bir maça çıkarsak bu yönetim fenerbahçeliyim demesin. hemen aynı gün ligden, yayın havuzundan herşeyden çekilip özel bir uluslararası futbol ligi için çalışmalara başlamamız gerekir. bıktım ben bu uefa dan da , fetödende. otobüsü kurşunlattı bazı şerefsizler. 30 milyon insanı bu kadar üzmeye cüret edenler kimse sonuçlarına katlanmalı. 30-35 yıldır her türlü sahtekarlığı yapıp en az 10 tane haksız şampiyonluk alanlara ceza gelmezde bize gelirse, bizim için uefa da biter, tff de.
  • küme düşmekte olan bir kulübün finansal fair play'i onlarca milyon euro ihlal etmesi ile,
    şampiyon olmuş ve gelecek sene şampiyonlar liginden kasasına 40 milyon eurodan fazla para girecek bir kulübün finansal fairplay'i ihlal etmesi arasında fark vardır tosunlar.

siz ne diyeceksiniz uefa savunmanızda? "fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki" masalı mı anlatacaksınız?
  • üstteki yazardan alıntıdır;

----------------alıntı--------------------
    psg’ye, galataya, başakşehire ceza vermeyen uefa bize ceza verirde biz bir daha ligde ve avrupada herhangi bir maça çıkarsak bu yönetim fenerbahçeliyim demesin.
    ----------------alıntı--------------------

dur yiğidim hele bir soluklan. yavaş gel sakin ol.
    geçen transfer döneminden beri bonservis ve maaş yükü olarak yaklaşık 100 milyon euro'luk bir yatırım yaptınız ve takımınız küme düşme hattında.

uefa'dan çekilecekmiş.*

ligden de çekilip ve özle bir lig kuracaklarmış. (bkz: puhahahahahahahahahahaha)

inşallah düşmezsiniz. siz de olmasanız eğlenecek takım kalmaz.
  • psikolojimi bozuyor.
  • aynı anda hem basketbol* hem de futbol* tribünlerini dolduran taraftara sahip kulüp.
  • sevdik seni bir kere başkasını sevmeyiz
    deli desinler bize desinler değişmeyiz
    desinler değişmeyiz, desinler değişmeyiz, desinler değişmeyiz...
  • düşüyor dediğiniz takım 6. sıradan 3 puan uzakta.

not:gs
  • dünyanın en büyük spor kulüplerinden biridir. ayrıca çocukluk aşkıdır adeta bir sevgili gibidir bazen kızarsın artık yeter dersin ama yine kendini onu izlerken bulursun. umarım canımız ciğerimiz seneye şampiyon olarak yeni bir dönemi açar ve hak ettiği günleri görür.
  • it gibi koşan, adam yiyen, kemik kıran bir orta sahaya ihtiyacı var. varsın top oynamayı bilmesin.
hesabın var mı? giriş yap