• mahallemde hemen her apartmanın girişinde 6-7 tane zaman gazetesi bulunurdu. her binada en az bir sızıntı veya semarkand dergisi olan vardı. bunların hepsi fethullah'ı seviyorlardı. sohbet arasında fetoş falan dediğimde bana kızar hatta dinsiz gözüyle bakarlardı. neden amerika'da duruyor madem müslüman deyince "islamı yayıyor" cevabı veriyorlardı. yurtlarında okuttukları çocuklarının beyni yıkanmış bir şekilde döndüklerini görüyordum. etrafımdan yurtlarına, maklubelerine teklifler alıyordum ama hiç gitmiyordum. yine dinsiz gözüyle bakıyorlardı.

şimdi bunları yapan şerefsizlerin hepsi tartışırken köşeye sıkışınca bana fetöcü diyorlar. meral akşener ve iyi partiyi destekliyorum diye fetöcü diyorlar.

tayyip erdoğan'ın fetöye destek verdiğini hepsi biliyorlar. hepsi aynı şekilde fetöye destek verdikleri için tayyip erdoğan'a düşman olmuyorlar. topluca kandırılmışlar yani bu isimler. o yüzden tayyip fetöcüdür desek de bir şey değişmeyecek. ak partiye oy atan hemen hemen herkes fetöcüydü çünkü. hepsi toptan kandırıldılar.

ama suçu bize atıyorlar. hitlerin danışmanlarından gobbels'in meşhur bir lafı vardır "bir yalanı art arda ve sürekli olarak söylerseniz gerçek olduğuna kitleler inanır"

allah bu milleti ıslah etsin. bu kafayla fetö gider başka bir orospu çocuğu gelir. olan hep ülkeye oluyor.
  • tartışamadığana, aklının yetmediğine, beyninin ermediğine, anlayamadığına fetöcü de.

bu kadar kolay çünkü bu topluma bu yaftalamalar.

siz ona fethullah derken biz fetöş diyorduk..
  • yerli ve milli (bkz: godwin kanunu)muz
hesabın var mı? giriş yap