• adamın kendisi komik değil zaten konu seçimi ve onu seyirciye yansıtma biçimi mizahsen
  • kisiye gore degisen, goreceli bir durumdur. dolayisiyla olculmesi, gercek olmasi mumkun olmayan bir seydir. dogunun dizisinde bahsettigi sekil
  • memlekette bunun gibi tip gırla. salak salak hareketler konuşmalar. bunun neyine gülünüyor hala anlayamıyorum.
  • şu an için türkiye sınırlarındaki en komik ünlü kişidir. elmas değerindedir benim gözümde. aynı zamanda kalemini paylaştığı aziz kedi de öyle. gülerken düşündürür genelde ama herkes gülmek zorunda değildir. zaten herkes gülmediği için değerlidir. çünkü bazı şeyleri anlamak, aynı açıdan bakmak demek. izlediğiniz kişi "bak sende de bunu düşünecek akıl var aslında ama ben dile getirdim, ben yazdım. al izle" diyorsa, bence güzellik burada.
  • bu adam oyuncu değil mi ya hu. bugün komedi oynar, yarın drama oynar. ölümlü dünya’daki rolü çok eğlenceliydi. gibi’nin de bazı bölümleri çok iyi. yarın bir gün bir bakmışsın sıkı bir dramda döktürür. ben şaşırmam açıkçası, o beceri bu adamda var. doğru rolle akar gider.
  • feyyaz' ın aslında samsun' lu bile olmaması

(bkz: ben aslında samsun' lu değilim)
  • feyyaz ve doğuyu itici bulan sadece ben olmadığımı öğreten başlık.
  • yanlış bir önermedir. gayet de komiktir. teşekkürler feyyaz yiğit
  • salaklık taklidi yapıp komik olduğunu sanma da yeni moda oldu. bu ve şu doğu mudur nedir. komik değilsiniz.
hesabın var mı? giriş yap