• tüm eğitim öğretim kurumlarında izletilmesi gerekir bence.çocuklarımıza küçük yaştan itibaren işlemeliyiz böyle güzel olguları.bilmeliler kadın olmadan erkek, erkek olmadan kadın olmayacağını.bu toplum böyle büyüyecek böyle gelişecek başka yolu yok.

filli boyayı çok tebrik ederim.içime bir nebze olsun güzel bir umut aşıladıkları için..
  • çok güzel bi reklam. ajansla yapılmamış sanırım filli boya'nın kendi yapımı
  • çok değil çok çok iyi reklam olmuş. hem filli boya hem de kadın algısı bu kadar güzel verilebilirdi. hemen hemen kadınlar ile ilgili bütün konulara el atmış. evdeki boyayı kimin seçtiğini çözmüş firma kesin.
  • nefes kesicidir. böyle bir reklam ruhuna sahip olmalıyız. reklamda bahsedilen duygu ve düşüncelerin sadece orada kalmaması dileğiyle. 8 mart kadınlar günü kutlu olsun
  • gerçekten olağanüstü güzel bir reklam olmuş
    o teyzelerin amcaların konuşma tarzları çok samimi, yaşam tarzlarını çok iyi yansıtmış
    ya sanki reklam değilde sohbet gibi
    dile getirdikleri düşünceleri çok güzel
  • yalan yok ilk izlerken chp'nin referandum reklamı mı acaba diye düşündüm. yapanların ellerine sağlık.
  • ister reklam diyelim ister sermaye, şu, bu. burda soylenen her seyin duyulmasi benim icin yeterli. bu halkin ihtiyaci var bunlari duymaya. bu reklamla ulassa da. gerekirse her yeri fiilli boya ile boyarim yani.

tanim: chp nin yapamadigini yapan reklam olmustur.
  • halam konusuyor gibi hissettim "okuyun kizim, bizi okutmadilar, siz okuyun" derdi, ne zaman koye gitsek.

ama hep de neseliydi, cinlardi kahkahalari bir goz evinin icinde.

o kadar samimi bir reklam, olmus mu? bence gayet guzel olmus.
  • 'ulan aslında ne güzel insanlarız biz ya' dedirtmiştir.

kısacası amacına ulaşmış reklamdır.
    ilaç gibi gelmiştir, çölün ortasında vaha olmuştur.

canınızı yerim teyzeler, emmiler!
  • bravo harikulade bir reklam ve ayni zamanda simdiye kadar yapilmis en iyi muhalefet gorseli.
hesabın var mı? giriş yap