• sabit kanca 2 filmin'de angaralı bir türkücüyü canlandırmıştır. şu sıralar oha diyorum youtube kanalının demirbaşları arasında kendisi...
  • has adana'lıdır. yani; aklı batılı, kalbi doğuludur. bir çocuk babası ve her adanalı gibi onların da köyünde avradın dediği olur.
  • fırat buraları okuduğunu biliyorum, aynen devam et kardeşim süpersin:)

up
  • güzel sesli ve iyi türkü okuyan youtuber, aktör, tiyatrocu ve aile babası.

geçen videolardan birine denk geldim burayı takip ediyormuş. otomatik olarak yazmak farz oldu. mediakraft ekibinin en komik üyesi kendisi benim gözümde. yerinde espirileri ve duruşuyla iyi işlere imza atıyor tüm ekip ile beraber. kendisinin olduğu hiçbir videoyu kaçırmadan izlemeye çalışıyorum.

aynen devam fırat abi. severek takip ediyoruz!
  • mediakraft'ın hayat dolu ve komik üyesi
  • itiraf videosunda ekşi sözlükte hakkımda entry yok dediğinde koşa koşa gelip entry yazmaya başladığım hemşerim.

ciddi anlamda eşiyle ve çocuğuyla birlikte bir çay içmek istediğim hoş sohbet bir adamdır ayrıca. seviliyorsun koca yürekli adam.
  • saçı olmayan sempatik şahıs. bilgi bilgidir fırat reyiz. sen istedin.
  • şakalı komikli işler yapan, temiz kalpli youtuber.
  • mediakraft bünyesinde çalışan youtuberdır. bana
    göre media kraftın aile bireylerinden çok bi ayağıdır , olmazsa videoların tadı kaçar.
    olası bi durumda çıkar da kendi kanalımı açarım derse başarılı olcağından eminim.
    kendisini daha farklı projelerdede görmek isteriz .kendi alanında yetenekli bi oyuncu.
  • 9 yaşındaki kızım sayesinde tanıdığım güzel insan. onun rol almadığı videolar pek tat vermiyor. severek takip ediyoruz kendisini baba-kız.
hesabın var mı? giriş yap