• "biz hemşerim zor durumdayız, zor. zor duruma bizi sokan da senin benim de oy verdiğim devlettir, benim de oy verdiğim yetkililerdir."

eyyorlamam bu kadar.
  • ben bu devlete oy verdim ve benim başıma bunlar nasıl gelir? diyen insanların durumunu göstermiştir.
  • su veren itfaiyenin hortumu nerede ?
  • istikrar sürmeye, türkiye büyümeye devam ediyor. millet kırathanelerinde kek bedavayken adam utanmadan ekmeğe zam peşinde.

bu arada sanmayın ki adam basiretsiz kemal efendinin partisine oy atacak. kurtuluşu çok basiretli siyasi deha devlet bahçeli'de arayacak.
  • fırıncı serzenişinde haklıdır. ses çıkarıyor olması olağandır. buraya gelip svihs yazmayın lütfen, oy vermiştir pişmandır, oy vermemiştir verdim diyordur, ne diyecek yani.
    özgür bir ülkede mi yaşıyoruz? efendim....duyamadım...

devlet yasadışı tüm işletmeleri ciddi cezalarla, devlet olduğunu göstererek her zaman denetlemelidir. fırıncı, bakkal, büfe, tekel, pastane, dönerci vb...
    kim vergi kaçırıyorsa, kim sigortasız işçi çalıştırıyorsa, kim sağlığa uygun üretim yapmıyorsa, kim tekelleşerek rekabeti yok ediyorsa....uzar gider bu..

adalet, adalet, adalet........herkese lazımdır. etik herkeste olmalıdır.

tüm hakkıyla üreten, bilinçli olan, vergisini veren işçi, memur, esnaf ve vatandaşın yanındayım.
    "yakarsa dünyayı garipler yakar" demiş bir şahsı muhterem....katılıyorum....
  • yakarsa bu dünyayı fırıncılar yakar
  • su, itfaiye ve hortum üçlemesini armağan edelim abimize.
  • bu fırıncı arkadaş hükümet yalakasidir.

esenyurt ve beylikdüzü tarafında faaliyet gösteren bu arkadaş secim zamanı baya baya yalamış şimdi de malafatını almıştır.

not bir fırıncı.

bu da düdüt editi.
  • ruhsatsiz ve kacak calisan isyerleri konusunda haklidir. kac dilekce ile sikayetini yapmis ama devlet bunlari gormezden gelmistir.

zabitanin denetlemesi konusunda ise haksizdir. ıradesini teslim edip oy verdigi zihniyet bir karar almissa, bu karara uymak zorundadir. her secimde ayni partiye oy verip aglamayacaksin arkadas.
  • adamın isyanı çarkı dönmediği için ekmeğe istediği zam yapılsın tekrar çark dönsün sevmeye başlasın halki yine allah reisi başımızdan eksik etmesin der. hakkını arayan vatandaşa pala sallar gencecik bir çocuğum fırın önünde döve söve öldürür.

tanım : krizin ucu sokulunca bağıran fırıncı
hesabın var mı? giriş yap