• açık sözlü yazar.
  • oha aktroll demişler. yuh. tanıdığım en şahane insanlardan birisi. çok nadir bulunan insan türünün nadide bir örneği ve çok başarılı bir smmm. bu kadar "çok" tek bir insanda kolay kolay toplanmaz. iyi ki tanışmışız, şanslıymışım.
  • ümitköyün zır delisi, gop'un aranan plaza çalışanı.işine aşık, idealist, başarılı ve en önemlisi sıcak kanlı, zeki bir kişiliktir.

günde on kez araşır muhabbet ederiz.
    beypazarının yarısı, annesi nam-ı değer john beşliye aittir.

ankara sosyetesinden uzak durmak için elinden geleni yapar ama başarılı olamaz.

sevip, saydığım, sövdüğüm arkadaşım.
  • büyük bir yanlış anlaşılma sonrasında beni engellediği için mesaj atamadığım yazar.

o yanlışı düzeltmek için atmak istediğim mesajı şuraya yapıştırayım;

--- spoiler ---

o bahsettiğiniz başlığa girdiğim entry sizinle konuşmamdan önce girilmiş bir entry. size cevaben yazılmış bir şey değildi.
    düşüncelerinize saygı duymakla birlikte size biraz sakinlikler diliyorum. ben sizin düşmanınız değilim, yoldaşınızım. birbirimizin kalbini kırmayalım lütfen. bütün yoldaşlarımın her biri çok değerlidir benim gözümde. sizler bu ülkede sosyalist bir partiye üye olma cesaretini gösteren bu ülkenin güzel insanlarısınız. ufak tefek fikir ayrılıklarımız olabilir. sonuçta bizi birleştiren önemli değerler var ortada.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap