şükela:  tümü | bugün
 • mindfulness yapan erkekten etkilenmek ancak mindfulness yapan ya da mindfulness'a önem veren bir kadın tarafından gerçekleşebilir. beyni olmayan kadın ne anlar mindfulness'tan. fitness yapan erkekten ise her iki grubun etkilenme potansiyeli vardır. ancak yüzü çirkinse/boyu kısaysa falan her ikisi de etkilenmeyebilir de. tabi her halukarda ilk etki yorumlaması bunlar. başlığın sığlığına uygun bir cevap böyle olur en fazla.

  edit: başlık başa.
 • fitness yapan erkeklerin çoğunluğu, kocaman kaslı vücutlarını göze soka soka tüm sosyal medya hesaplarında paylaşmayı sever amaç görsel beğenidir
  mindfulness yapan erkek, kendi iç dünyasında ki iç huzuru ve zindeliği yakalamayı amaç edinmiştir.

  sonuç; fikir dünyanız uyuşmadık tan sonra fitness yapsa ne olu, mindfulness yapsa ne olur...!!
 • oyumu tabiiki mindfulness yapan erkekten yana kullanacağım karşılaştırma. zira, güzel ülkemin kas yığıntısına değil, bu erkeklere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

  çünkü kadın, erkeğe göre şekil alan bir varlıktır. erkek sarı saçtan mı hoşlanıyor? hop saçlar ertesi gün sarı. ince bel, kim kardashian makyajı, seksi duruş. çekici kahkaha.. bunların hepsi, sırf erkekler böyle seviyor bunu istiyor diye yaptığımız şeyler değil mi? evet öyle.

  o halde ne olur, şu kadınlardan biraz ''akıl ve ihsan'' bekleyin ey erkekler. böylece etrafta ne yaptığını bilmeyen kim kardashian çakmalarını daha az görürürüz belki. evet suç sizin.
 • (bkz: oh my dear)
  (bkz: both of them)