• ilk güvendir.

ha bi süre sonra siktiri yiyorsunuz ya da çekiyorsunuz o ayrı mesele.
  • fırsatçılığın ilk adımı, daha sonra bunu üzerimde yok sen alırmısın?
    bu elbise nasıl aşkım, mutlaka benim olmalı (online alışveriş sitesinden link yollanır)
    niye aramadın (faturayı ödeyemedim yada tl bitmiş)
    diye uzar gider
  • uyandırıp akabinde o görevi tamamlamış olmanın mutluluğuyla uyunulan fazladan 30 dakikalık uykunun verdigi zevki hiçbirşey veremez
  • 1 kere söylemiştim. alarm adını çok güzel bir şey yapmıştı. bazen de siriyle konuşurdu özledim diye... ben de özledim.
  • hiç yaşamadığım embesilce bir eşiktir.

zaten bu 14-17 yaş arası yaşanabilir en fazla.

bu eşiği sevenlere, alarm nasıl kurulur öğretilmeli.
  • uyandırılması istenen kızın aramaması ve sonrasında unuttum demesiyle anlamamız gereken bir durum vardır ki pek acıdır. aynı şey benden istense uyumayacağımdan bayağı ağrıma gitmişti sevgili sözlük.
  • (bkz: piremses)
  • sabah lanet işine gideceksindir ve sabah ilk uyandığında hoşlandığın, sevdiğin veya aşık olduğun insan adını ekranında görmek istersin ilk onun sesini duymak istersiniz.. rica edersiniz kabul ederse ne ala etmezse de alarm var ama flört dönemi arkadaş bi zahmet kabul et yani... sabah uyanır uyanmaz sevdiği adamın sesini duymak isteyende kabahat. bunun daha güzeli de sevdiğinin kollarında uyanmaktır. (bkz: sarılarak uyumak)
  • bir kere geçildikten sonra geri dönüşü olmayan eşiktir. önceleri hoşunuza giden bu eylem sonrasında canınızı sıkabilir. hele bir de yarım saat telefonda uykusunun açılması için uğraşmak var ki düşman başına. sakın denemeyiniz.
    (bkz: bir arkadaşımdan biliyorum ekolü)
  • cicim aylarıdır , her iki tarafında naz niyazının doruk yaptığı zamanlardır ; süpersin sen çok teşekkür ederim gibilerinden cümleler mide bulandıracak seviyeye gelir .

aslında iki tarafta bunun farkındadır ama benden çıksın diye bende patlamasın diye devam ederler .

ve akabinde 7. günü göremeyeceklerdir işin komik ve garip olan kısmı buradan sonra başlar asıl , aslında o geçen 6 7 gün süre zarfı karşı cinslerin birbirlerini tartma ve birbirlerinden atak bekleme zamandır .

ve ilk haftadan sonra yazmamalar , boşluklar , acabalar , kafalara soru işaretleri dolu bir zaman başlar .

hesaplamalar tavan yapar , lan en son ben atmıştım değil mi mesaj evet evet atması lazım onunda gibilerinden derken bir bakmışız bizim o cici çiftimiz saatleri aşarak gün boyunca haberleşmeyi kesmiştir gibi gibi yazabilirim sayfalarca bu böyle devam eden süregelmiş sonsuz bir döngüdür aslında .

evet bayanlar baylar o yüzden kendimiz kalkıyoruz kimsenin hevesiyle duygusuyla oynamıyoruz .

bırakın eşşek kadar insan kendi kalksın .
hesabın var mı? giriş yap