• benim gibi flörtte başarısızsanız buna mahkumsunuz
  • çünkü elumuzde hazır dönüştürülmüşleri var.

ayrıca her erkek flörtlerini ilişkiye dönüştürmek ister. burada asıl porplem sizin ilişkiden anladığınız.

ilişkiye dönsün şudur çoğu zaman; okulu bitir. iş bul. askere git. gel. yine iş bul. para biriktir. ebele hubele bik bik bik çiçek gri pijama trip bik bik bik

böyle ilişki mi olur omoko!
  • çünkü artık insanlar daha bireysel ve bir ilişki için zaman ayıracak, emek verecek, fedakarlık yapacak göt herkeste yok.
  • *birden fazla flört olduğundan karar verememe sorunsalı.
    -neydi efendim ?

“iki tavşanı birden kovalayan hiçbirini yakalayamaz'' der."konfüçyüs
  • ekşi sözlük
  • insan yapı olarak sürekli aynı işi yapmayı sevmez sıkılır.
    buda öyle bisey o kişiye ya sevgisi bitmiştir yada ona karşı duyguları azalmıştır veya daha zor kişileri elde etmek istiyordur bu çok kolaydı diyebilir. deneme amaçlı olabilir. çıkarlar için olabilir. seni salakça aptalca görebilir tanıdıkça.
    daha güzel yada daha yakışıklı birini bulmuştur.
  • buradan yazılan sebeplere ek olarak flörtün aslında bekar olmayışı; evli veya hayatında birisi var.

çok ciddiyim son zamanlarda kız arkadaşlarımdan dinlediğim ilişkimsilerin çoğu böyle.
  • karşılıklı istekler, amaçlar, beklentiler çok farklı. ben bir aile isterken, karşı taraf sadece elinin altında birinin olmasını istiyor. birlikte vakit geçirmek isterken, karşı taraf sosyal medyada düşman çatlatmak istiyor. zorlukların üstesinden birlikte gelmek varken kendini her şeyin en iyisine layık gördüğünden en ufak zorlukta kaçıyor. kısacası kadınlar kendilerine bir sigorta arıyor. bu tip durumlara da tahammül edemediğim için ilişkiye döndüremiyorum.
  • flörtleştiğimiz beyle bir iki aydır spor yapmak adına sahilde yürüyüşe çıkıyoruz. birbirimizi tanımaya çalışıyorduk ara ara da minik minik birbirimize iltifatlar ederek birbirimize de yürüyorduk. bu hafta sonu da yürüyüşe çıkalım dediğimde bana bir arkadaşının geleceğini söyledi. meğer o arkadaş sevgilisiymiş. (uzun süren bir sosyal medya stalk'undan sonra birkaç aydır sevgili olduklarını öğrendim) bu arada bu bey bana yürürken "yaaa belli bir yaştan sonra sevgililik çok zor hayatına kolay kolay birilerini alamıyorsun, bizim için de artık zorlaştı" gibi cümleler kuruyor ve asla sevgilisi olduğundan bahsetmiyordu. kızcağız da twitter'dan "tesadüf yoktur, doğru insan doğru zaman vardır" falan yazmış. eski ben olsa bu kıza çocuğun bana yürüdüğü mesajları atar, "uzak dur bu adamdan canım" der kendimce iyilik yapar birinin daha hayatını kurtarırdım. ama bu hemcinslerime de iyilik yaramıyor. en son bunu evli bir adamın bana yürüdüğü mesajlarını karısına attığım için "aile bütünlüğünü bozduğum" gerekçesiyle dava açıldı sjdkdkndkdmdöd. bu sebeple artık böyle iyilikler yapmıyorum valla kimse kusura bakmasın. sonuç olarak flörtümün ilişkiye dönüşmeme sebebi aslında zaten flörtümün bir ilişkisinin olmasıymış.
  • sürekli flörtler tarafından pohpohlanmak varken neden ilişkiye dönüşmesi için çaba harcasın ki.
    ego mastürbasyonu.
hesabın var mı? giriş yap