şükela:  tümü | bugün
 • tu¨rkiye ve amerika’da hip hop ku¨ltu¨rlerinin etkiles¸imi, iletis¸imi ve is¸ birligˆi ic¸in zemin olus¸turan future memories network agˆının radyo kurulus¸uyuz. sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden genc¸, dinamik, devamlı o¨gˆrenme ve paylas¸maya ac¸ık bir ekibiz. flow radyo olarak o¨nemli sosyal meseleleri konu edinirken, konus¸ulmayanları konus¸mayı, sesini yu¨kseltemeyenlere ses vermeyi kendimize go¨rev edindik.

  bir hip hop ku¨ltu¨ru¨ temsilcisi olarak amacımız, ekolojiden insan haklarına, sosyal sorumluluk projelerinden aktivizme tu¨m du¨nyada azınlıkta kalanların, mu¨cadelenin ve dayanıs¸manın c¸ogˆalan sesine katılmak, ve bu sırada sizlerle ilham verici ve kalburu¨stu¨ mu¨zikler paylas¸mak. hip hop, jazz, blues, funk, reggae, gospel ve soul mu¨zikleri bas¸ta olmak u¨zere birc¸ok farklı, yeni ve eskimeyen sesleri kulagˆınıza getiriyoruz. hem gu¨nu¨nu¨ze nes¸e katmak, hem de du¨nyada olup bitenleri farklı ac¸ılardan ele alıp sizlerle paylas¸mak ic¸in buradayız.

  https://www.flowradyo.com/biz-kimiz/
 • abi bu ne lan, daha doğru düzgün tanımı bile yapılamamış.
  türkçe hatta evrensel rapin turk medyasında yeterince yer verilmemesinden ötürü zamanında deneyim kazanan bir tabur insanın kurduğu hiphop radyosudur.
  east west türkçe oldschool newschool trap demeden her türden rapin paylaşımını yapıyorlar ve zaman zaman gerek yerli gerek yabancı rapçilerle röportaj yapıyorlar.
  tabi bu radyonun kiymetinin bilinmemesi üzücü, ama boyle sanki daha iyi beh :)
  [http://flowradyo.com/ https://flowradyo.com/]
 • gözlüklü arkadaşın röportajlarında çok "abi" çektiği güzide hip hop oluşumudur. daha iyi yerlerde görmek dileğiyle.