• doktorun, kızım afrika'da mı yaşıyorsun bu ne biçim değer dedikten sonra verdiği ilaç. folik asit değerim yerlerde, yemek ye dedi bana. yiyemiyorum dedim, yiyeceksin dedi. bir yere varamadık. ilacı bu sabah kullanmaya başladım, günde 2 taneyle... iyi gelir inşallah.
  • 1 haftadır kullandığım ilaç.

yan etkilerinden mi bilmiyorum ama kullanmaya başladığımdan beri hd kalitede rüyalar görüyorum. bu rüyalar saçma sapan da değil, film izler gibi izliyorum, çoğunu hatırlıyorum. valla çok sevdim. sabahları inanılmaz mutlu uyanıyorum.
  • çok fena mide bulantısı yapan ilaç.
  • benexol ve citoles ile birlikte kullandığım bir diğer ilaç. daha bugün sabancı ailesinin teknesinde konuktum rüyamda. deniz kokusu hala burnumun ucunda. lol
  • (bkz: zoretanin) ilacının yanında depresyon etkisini azalttığı nedeniyle yazılan folik asit hapı. haftada bir gün kullanılması gerekiyormuş.
  • kullanmaya başladıktan sonraki 1-2 hafta 8k-4k - uhd rüyalar gördürerek, dinlenirken vr deneyimi yaşatan ilginç vitamin takviyesi.

fantezi roman yazarken, uhd rüyalar sebebiyle ilham vermesi bonus olarak karşıma çıktı. muhtemelen her yazarın, bana ilham gelmiyor dediği yerde deneyip eksantirik rüyalarla kendine ilham bulması için psikiyatrist - psikologlar tarafından tavsiye edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

hiç olmazsa, bazı sanatçıları, yazarları, bazı tip uyuşturuculardan böyle alternatifle kurtarabilirler ya da hiç bulaşmamalarını sağlayabilirler.
  • ekstrem dusuk degerim sonucu doktorumun verdigi ilac. 50 tabletlik 3 kutu kullanmam gerekiyor. mide bulantisindan tirsiyorum biraz. hd rüya falan denmis, merkur retroya basladi zaten, bring it on bitch.
  • buradaki "hd rüya" yorumlarını okuyunca ulan bari rüyalarımda bir heyecan olur diye gaza geldiğim folik asit eksikliği yüzünden 2 haftadır kullandığım fakat hd değil 240p bile rüya görmediğim folik asit takviyesi.
  • depresyon dönemlerimde paxera ile beraber kullanıyordum. böyle olunca 4k ultra hd kabuslar gördüğüm oluyordu sık sık.
  • hamilelik esnasında kısa bir süre kullandığım, hamilelikte güvenle tüketilebilecek folik asit miktarının üst sınırında dozajlı bir hap. (bkz: 5 mg)
    “e yediğim içtiğimdeki folik asitle ben üst sınırı aşarım” stresi yaşatmıştı bu sebeple
hesabın var mı? giriş yap