• araba almak isteyenler için fiyat hariç oldukça iyi bir seçenek.
    gerçi fiyat da rakiplere göre kötü sayılmaz ama ülke iyice çileden çıktığından araba fiyatları saçma sapan seviyelerde son bir iki yıldır.
    her neyse işte. iç hacmine bakmak bir kaç sene de para biriktirmek lazım ama o zaman daha iyisi zaten çıkacağından salla gitsin.
  • titanyum versiyonu gün itibarıyla 95 bin tl 'dir.
  • bugün kendisinin titanium modelini şehir içinde sürme şansı buldum. ön konsolun genişliği ve kullanımı konforlu, direksiyon hislilik manasında fena değil biras mekanik bir his bıraktı bende ancak yol hakkında size bilgi verir nitelikte yani yolu hissediyorsunuz. sürücünün yüzünü güldürür, hızlanma, yol tutuş gayet iyi. tavsiye olunur.
  • titanium paketi almayacaksanız arabanın iç tasarımı tam bir hayal kırıklığıdır, diğer taraftan yol tutuş ve performans ile sınıfının en iyi arabasıdır.
  • 2016 2017 100 bin km civarında hala alınır mı sorusuna cevap aradığım araç.

bende 2014 style 3 yarı otomatik hb benzinli+lpgli var. 34800 km'de aldım. şimdi 109.900 km civarında. covid nedeniyle 2.5 yıl yatmışlığı var. haziran'da bendeki 6 yılını tamamlayacak.

powershift aldığımdan beri bana ara ara problem yaşattı. tcm beyni değişti 3.5 yıl evvel. 70 bin km'de kronik bir problem bu. illa ki yaşarsın yani. yolda giderken boşa atıyordu şanzıman.

vites düşüşlerinde olağan olduğunu düşündüğüm bir ses geliyor şanzımandan yokuş yukarıda ama son zamanda bu ses artmaya başladı. vites geçişi bazen sert oluyor. anlık bir tepme gerçekleşiyor. peşinden bi titreme ve kavramada zorlanma oluşuyor. kavramanın değişmesi lazım sanırım. piyasa fiyatı 22.000 bin tl'den başlıyor.

lpg'yi ben taktırdım. lpgli olduğu için 2 defa bujiler değişti. lpg kuru yakıt olduğu için 250 dereceye kadar ısınıyordu ve bu da 1.5 bilemedin max 2 yılda bujilerin yıpranmasına neden oluyor. çalışır vaziyette hareketsiz ışıklarda vs beklerken aracın motoru bariz derecede titriyor bujiler yıpranınca.

çok yakıyor bir defa ama sürüş konforu gerçekten iyi. sınıfının en iyisi diyebilirim. hatchback olanların içi dar. lpg ile km'de 1.75 tl masrafı var. benzinde 3.36 tl.

selametle.
hesabın var mı? giriş yap