• sahipleriyle biraz laflama imkanım oldu. iyi insanlara benziyorlar. yorumlara baktım sıkıntılı bir durumları yok gibi gözüküyor. işini iyi yapan insanlar gibi duruyorlar. fiyatları diğer sitelere göre baya uygun. arayış içerisindeyseniz tavsiye ederim.
  • gördüğüm en iyi en uygun ve guvenilir satis platformu, yaraticilariyla tanisma firsatim olmadi ama 500 lira civari kadar alisveris yaptim hicbir sorun yasamadim. canli destek ekibi aninda cevap veriyor ve problemle ilgileniyor bastan savma calismiyorlar. umarim iyi yerlere gelirler kazandiklarini sonuna kadar hakediyorlar çünkü. bana bu siteyi tanistiran reklamini yapan @californiyali reklamci abime selamlarimi borc bilirim.
  • fifa 19 almak için takip ettiğim ancak ön siparişe açıldıktan kısa bir süre sonra fiyatların yükseldiğini gördüğüm oyun satış platformu. fiyatları iyi görünüyor ancak güven sorunu yaşadığımı söyleyebilirim. alışveriş yaparsam da editlerim. büyük ihtimal fifa 19'u yine de bu siteden alacağım gibi.
  • başta ucuz oyun fiyatları "lan acaba" dedirtti ama almış olduğum oyun çok kısa süre içerisinde teslim edilince içimde süphe kalmadı. ileride almak istediği bir oyunlar için ilk bakacağım sitelerden biri oldu.
  • bugün 123,50 liradan fm 2019 satın aldığım, "oyun satış platformu".

havale yaparak ödememi gerçekleştirdim. canlı destekten yazdığım mesajlara hemen geri dönüş sağlandı ve oyun steam üzerinden sorunsuz bir şekilde hediye edildi.

şuan oyunu indirme aşamasındayım. bir problemle karşlılaşmadığım takdirde editleyeceğim.

edit: sıfır sıkıntı. oyun çok güzel.
  • tüm dijital içeriklerin satışını yapan ve önceliği kusursuz hizmet olan internet alışveriş sitesi.

"aşağıdaki yazımı okumadan önce şunu belirtmek isterim, amacım kesinlikle reklam değildir yalnızca iletişim kanallarımızı güçlendirmek, alışveriş öncesi ve sonrası akılda herhangi bir soru işareti bırakmamak ve dilediğiniz platformdan bize rahatça ulasabilmenizi sağlamak."

--- spoiler ---

yıllardır tek hedefimiz profesyonel ve memnuniyet odaklı hizmet sağlayabilmek. bunun için firmada çalışan tüm ekip arkadaşlarımız kendini geliştirmek adına yıllardır sayısız eğitim ve kurs almıştır. sektörün en yetenekli müşteri ilişkilerine sahip kişilerle çalışıyoruz ve bu konuda en titiz firma da biziz. müşteri tarafından yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda konu ne olursa olsun öncelik müşterimizi mutlu etmek, mağduriyet yaşatmamak. bugüne kadar en ufak bir şikayette bile müşterimizin dilediği iletişim aracıyla ona ulaşıp, onu mutlu edecek tüm aksiyonları aldık ve bunu yapmaya da devam edeceğiz. tek işimiz hizmet.

amacımız reklam değil, yukarıda yer alan entrylerin hiçbiri ile uzaktan yakından alakamız yoktur, alışveriş ve memnuniyet sonrası kendi istekleriyle yazılmış bilgilerdir.
    --- spoiler ---

aklınıza takılan herhangi bir durumda yeşillendirin lütfen.
  • 3. alışverişimde 5 dakika içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşince bir bilgi entrysi girmek farz oldu. piyasada muadillerine göre her zaman daha ucuza olmasıyla bir acaba dedirtmişti bana fakat ilk alışverişimdeki hız ve kolaylıktan sonra 2 kere daha alışveriş yaptım aynı hız ve kolaylıkla gerçekleştirince şu an gözümde kuzursuz bir site oldu. en güzel yanı hiçbir üyelik işlemi yapmadan işlem gerçekleştirilmesi üye olmadım bile daha 3 alışveriş yapmama rağmen. işte öyle tatlı bir sitedir kendileri.
  • adının pek duyulmaması ve fiyatların diğer platformlara göre düşük olması insanda güvensizlik yaratabilir aynı yollardan geçtiğim için o şüpheyi çok iyi anlıyorum ama bir anlık deli cesaretiyle yaptığım ilk alışverişten bu yana aldığım bütün oyunları max 15 dakika içinde teslim ettiler. sadece bir kez sorun yaşadığımı hatırlıyorum onda da 5 dakikada çözdüler problemimi. özellikle steam indirim dönemlerinde mutlaka takip edin steam'in indirimli fiyatlarından bile daha düşük fiyata satabiliyolar oyunları. sizin kârınız ne ne yiyip içiyosunuz diye düşündürecek kadar müthiş bir sitedir
  • şu an red dead redemption 2'yi 203 liraya satan site. çok pis almak istiyorum ama siteye güvenemiyorum ne yapacam bilemiyorum.
  • bu siteden az önce rdr2 aldım ve aradan 10 dakika geçmesine rağmen hala ses seda yok. daha önce çok kez alışveriş yaptığım için sakin kalmaya çalışıyorum ama ilk kez bu kadar pahalı oyun aldığım için de bir yanım yavaştan tedirgin olmaya başladı. canlı iletişime de yazdım henüz cevap gelmedi. gün içindeki güncellemeyi buraya yazacağım
    edit: canlı hizmetle konuştuktan sonra sorunum halloldu. normalde bütün siparişlerimde karttan ödediğim gibi oyunu satın almış olurdum ama bu sefer ya sistemsel karışıklıktan ya da benim dalgınlığımdan sitedeki hesabıma yatırmışım parayı. ordan oyunu satın aldığım gibi geldi direkt. çok şükür canım sitem yanıltmadı beni
hesabın var mı? giriş yap