• ailemi kendisine esir etmiş oyundur.tablet bilgisayarı görenin hemen onu alıp bu oyunu açması an meselesidir.hayır ben de bir sarayım dedim ama olmadı yani,ısınamadım.zaten oyunda yapılan en iyi derecenin de benim yaptığımın 10 katı olduğunu görmemden sonra iyice soğumuş bulunmaktayım.kalk bi elma doğra dediğimde ya abi bir dur diyen kuzenim gece gündüz karpuz,kavun,ananas kesiyor.deli olmamak elde değil.
  • ev arkadaşımın okulu bırakıp iphone bug' sız oyunda 1039 yaptıgı oyun.
  • oynamayı içim el vermiyor.

o meyveler nimet diye fruit ninja oynayamıyorum ben.
  • arcade modda 754 yaptığım ve bir daha yanına yaklaşamadığım oyun.
    iki meyve arası bir sarı muz vermişti. bir dakika dolduktan sonra yaklaşık 70 saniye devam etmişti sarı muzların etkisi.
  • narsız arcade mode'da 604 yaptığım, buradaki skorları görene kadar kendimi ilah sandığım acayip zevkli oyun.
  • arcade mode'da 1179 yaparak uzun uğraşlar sonunda ofis rekorunu ele geçirdiğim hayvani bağımlılık yapan oyun. mutluyum gururluyum ama uzun sürmeyecek gibi bir his var içimde.
  • en son yenilik olarak star fruit sistemi getirilmiş. parayla alınabilen star fruitlerinizle oyun içinde işe yarayacak boost'lar alabiliyorsunuz. oyunu bomba olmadan oynama, şeftali kesince ek süre verme gibi boostlar var. oyun oynadıkça da star fruit veriyor az da olsa. klasik oyun parası biriktirip boost aldırma sistemine geçmiş yani fruit ninja da. çağa ayak uydurmuş.. aferin. bayağıdır aklıma gelip oynamıyordum, şimdi işin yoksa star fruit biriktiricem diye oyna dur.
  • şunu yapanı gördükten sonra oynamayı bıraktığım oyun.
    http://www.itusozluk.com/…seller/fruit ninja/371735

* yapan kişi cihazda root olmadığını söylüyor hehe
  • nar keserken kendimden geçip dolmuştaki amcanın tuhaf bakışlarına maruz kalmamı sağlayan oyun.
    arcade rekor 894.ha gayret.

son rekoor: 927.
  • son sürümü ile birlikte patlangaç çilekler, saniye veren sulu sulu şeftaliler ve bombasavar özelliğine kavuşmuştur. oyun artık daha bir meyve şöleni havasında geçiyor. ayrıca azami skorum 1290, kapak olsun eli katana tutamayan toy sözlük delikanlılarına.

editto: eğitici cidyo linki; http://www.youtube.com/watch?v=umxf5zykvbc
hesabın var mı? giriş yap