• eskiden yazarlar fularlı, entelektüel kesim olarak bilinirdi. ınsanlar sözlüğe bilgi almak için gelirdi. şimdilerde sözlük futbol maçları sonrası kahve muhabbetleri okumak isteyen insanlar, kizlarsoruyor.com tarzı cinsel başlıklar okumak isteyen ergenlerin uğrak noktası haline geldi. yeri geliyor hepimiz bunları konuşuyoruz fakat özünde kutsal bilgi kaynağı olan bir platformda olduğumuzu unutmamalıyız. burası trollerle doldukça eski fularlıları özlüyoruz. o yüzden, fularsız yazar istemiyoruz kampanyası'nı başlatıyorum.
  • ana fikre katılmakla beraber,

şal kabul olur mu üstat?
  • gerekirse çaylaklara da ücretsiz dağıtılmasını yönetimden talep ediyorum. dünyanın reklam geliri var. çoğu öğrenci çocuklar. çaylaklara karşı bu sosyal sorumluluk projesine gelin birlikte imza atalım.
  • beni yazar yapsınlar hıncal uluç fularlarımı gece uyurken bile çıkarmıycama ant içiyorum kutsal bilgi platformu uluları. her renk her desen fularlarım var benim; bursa ipeğinden, denizli pamuklusundan.
  • ben de bir ceket var sol üst dış cebin astarını dışarı çıkardığında mendil gibi görünüyor.
    fular yerine geçer mi?

ps: bir gün yanımda bir hanımefendi ağlasa mendili vermediğim için linç yerim. ama o zaman da usül usül içine doğru sokarım herhalde astarı, mendil görünümden çıkması için.
  • şimdi bana ''ha siktiiir'' diyeceksiniz ama, evet totomdaki kıllar beyazlamış ve ben hala fular nedir bilmiyordum. adını duymama rağmen şimdiye kadar hiç merak etmedim. başlığı görünce, dur lan dedim kendi kendime bir tane fular alayım da öyle gireyim entry'yi, arkadaşın hatırı kalmasın diyerekten google amcaya bir baktım ve '' ha siktiiir'' dedim. olum onu takıp mı entry gireceğiz?

kıravat taksak olmaz mı?
  • kutsal bilgi olduğu kadar eğlence kaynağıdır da ekşi sözlük. fakat bazı kesimlere nefret söyleminde bulunan, ağır hakaretler eden insanların burada barınamaması lazım. burası ancak denetimden geçenlerin yazar olduğu bir platform ve denetimden geçene kadar ayıya dayı diyelim zihniyetinde olanların önüne geçmesi gerekir.
  • yeşil limon damla desenli fular olmazsa fular giymeyeceğim kampanya.

ona göre.
  • erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular
    derleşecek veri tabanı gibi başlıklara yazacaklardan istenmesi teklifi sunuyorum
  • zeze! yavrum sen mi geldin?
hesabın var mı? giriş yap