• toplum olarak yapmamız gereken her türlü haksızlık hadsizlik taciz ve saldırı karşısında tek vücut suçlunun karşısında durmak susanlar yüzünden hamam böceği gibi çoğalıyor bu tipler
  • çok ilginç bir olay. kadın o kadar rahat bir şekilde hakaret ediyor ki etraftakilerin de ona destek çıkacağını düşünüyor. görevli üstüne doğru gelince " çekin çekin bunları çekin ! " diyor. azıcık saygılı olun be. kadın orada görevli. rötarın sebebi o mu amk? " azıcık aklını kullan. " diyor. nedir hanım ablacım rötar için çözüm önerin? linç başlatırdım herhalde orada.
  • bir bana mi komik geldi. yolcu dostum o senin beyaz kicini tekmelerim burasi los angeles tribine girmis, o sonraki hop hop hop temas yoklarla ile birlikte yabanci bir diziyi dublajla izler gibi oldum. sinirler gerilmis ama cok kucuk bir olay, ne calisan isini kaybeder ne de yolcu ceza alir.
  • keşke buna dava açılsa ve hakim 1 hafta sokakları süpürme cezası verse. o da elinde süpürge kovayla "süprüntü"leri çöpe atsa.
  • sözlükten bir avukatın çalışan arkadaşa ulaşıp davacı olması için yardımcı olmasını dilediğim videodur.
    vakti zamanında çelebi yer hizmetlerinde çalışan biri olarak insanların direk tepkilerini havayolu yetkililerine değil yer hizmetleri personellerine göstermelerine alışığım.
    tepki gösterebilirsin bu senin hakkın ancak karşındaki kişiye hakaret etme, dış görünüşü ile ilgili sözler etme, ukalalık yapmak senin halkın değil.
    kız üzerine doğru yürüyünce de temas yok!
    her şeye rağmen ağzına çakmayıp sakin kalan eski meslektaşımı önce tebrik ediyor sonra geçmiş olsun diyorum.
  • çomarın bi farklı çeşidi, bunun kılıçdaroğlu ‘na tokat atan çomardan tek farkı, kendini ondan üstün zannetmesi...
  • hem hakaret et hemde temas yok de. neyseki biz ekşi ahalisi olarak o kaşara yeterince temas ediyoruz.
  • kadına şiddet uygulayan erkek ya da kadın farketmeksizin kim olursa olsun cezasını çekmeli . orada emekçi bir kadına ciddi bir aşağılama var. kadın hakları ve işçi hakları ile ilgilenen ne kadar kurum varsa bu yaratığa haddini bildirmeli.
    emekçi arkadaşa geçmiş olsun.
    ''ıf you want to know what a man's like, take a good look at how he treats his inferiors, not his equals.''
    rowling
    edit: ekleme.
  • ahlaksız bir yolcudur. görevli abla iyi ki vurmamış bu video'dan güzel bir tazminat kazanabilir. ayrıca bu kadının uçağa binmesi yasaklanmalı.

garsonluk yaparken böyle kokoş bir müşteri gelmişti. taksit taksit sipariş veriyorlardı mutfağa git gel kasaya git gel yoruldum. siparişlerinizi topluca verirseniz daha iyi olabilir demiştim. şekerim ben müşteriyim sen garson okusaydın da garsonluk yapmasaydın demişti. halbu ki okuyabilmek için çalışıyordum. sonuç olarak abla içtiğin portakal suyu bozuk değildi içinde eser miktarda amonyak bulunuyordu.
  • 100 liraya bilet alinca kendini ucagin sahibi sanan bir comar. kadinin yerine utanamadim bile, sok oldum aq, kanim dondu serefsizim.
hesabın var mı? giriş yap