• okumadım.
    furkan murkan tanımam.
    kişiden bağımsız tek diyeceğim şu ki;
    bir insan gerçekten fetö düşmanı ise fetö düşmanıdır. bunu kanıtlamak için destan yazmasına gerek yoktur.
    bir insanın geçmişinde fetö sempatizanlığı varsa bunun aksini kanıtlamak için destan yazar.
    adios.
  • selçuk sönmez kimdir necidir bilmem, o yazarı da tanımam etmem lakin senin cumhuriyet ve atatürk düşmanı olduğunu bildiğim için geçersiz olaydır. siz fetöyla ile yan yana oldunuz mu? oldunuz. (bkz: ne istediler de vermedik)

yaptığın pislikleri senin fetöculuğunu ifşa etmiş bir yazarı ifşa ederek kapatamazsın.

özetle: (bkz: yargılanacaksın)

ek: (bkz: #71977298)
  • vay lordcum sonunda furkanlı başlıklar açmaya başladın mı.

aynı furkan atatürk'e de düşman, yeri gelir akp'ye de düşman olur, işi bu onun düşmanlık yaratmak ve geniş çevrelere yaymak.
  • göt korkusu insana destan yazdırıyor ya la :s

çok güzel.

keyifle okumadım.
  • olm bu kadar yazacagina kandirildim desene.

tanim: bos bir onerme
  • furkan bölükbaşı dediğiniz kişi zamanında fetö sayesinde akademisyen olduğu iddia edilen ve devletten aldığı maaş karşılığı bütün mesaisini ekşisözlük ve başka internet sitelerinde geçiren mi?

adam destan yazmış lan. güya kendini aklayacak düşük zekalı şey. bu kafayla sıyıramazsın furkancığım atatürkçü koğuş ağaları sıvaza başladı diyorlar ona göre!
  • furkan rüzgar ektin fırtına biçiyorsun, olayların biraz rayından çıktığında bu aşamaya geleceğini bilecek kadar zeki olman lazımdı şimdi ama beni linç ediyürlar diye kendini yere atıp ağlama.

beyimiz bir de iki tane fotoğraf üzerinden algı operasyonu yapmaya çalışmış. fotoğraflara bakıyoruz ne var diye ilkinde beyaz bir kedi var ve iyi aile gocuğu birasını yudumluyor, diğerinde ise eşiyle birlikteler. evet, furkan'ın sanki gayri ahlakimiymiş gibi servis etmeye çalıştığı fotoğraflar bunlar. kusura bakma furkan ama o iki fotoğrafı toplasan senin sürmeli gözlü, uzun saçlı, küpeli fotoğrafının yarattığı etkiyi yaratmıyor be gülüm.

bir de çıkmış iyi aile gocuğunun cv'sini eleştiriyor, canım bizim arkamızda abilerimiz yok ki hak etmediğimiz halde iyi maaşlı yerlere yerleştirsinler hoş hak etsek bile o yerlere gelemiyoruz şekerim.

ağlama furkan ağlama biliyorum takiye senin ruhuna işlemiş ama bir kere delikanlı ol şekerim.
hesabın var mı? giriş yap