• hikaye sizden oynaması bizden mottosuyla kurulmuş, hikayeyi, rolleri ve o rollerin kimler tarafından oynanacağını izleyicilerin belirlediği oyunlar sergileyen ankara merkezli tiyatro grubu.

teaser

haklarında
  • bugün ilk defa gittiğim gösterim ekşi sözlük ismi de geçti hikayeyi siz anlatıyorsunuz onlar doğaçlama yaparak size sunuyorlar hem siz o komik anınızı bir daha yaşıyorsunuz hem de seyircilerle güzel samimi vakit geçirmiş oluyorsunuz
    tavsiye ederim çok güzel sıcak bi ortam sanki gelen herkes her hafta oraya geliyomuş ve birbirini tanıyomuş havası var kesinlikle bir daha giderim
  • ankara route'da oyuncu arkadaşlar tarafından oynanan playback tiyatrosu.moderatör (bkz: salih karaaslan) anlatıcı,oyuncu ve izleyiciler arasındaki balansı cok iyi yönetiyor.izlemek çok keyiflidir efendim,lakin bu keyfi yaşamak için genelde ankara'da olmak gerekiyor zira ekip istanbul turnesini yılda bir kere falan gerçekleştiriyor.
    (bkz: playback tiyatrosu)
    (bkz: oyuncu arkadaşlar)
  • ankara'da oyuncu arkadaşlar tarafından sergilenen bi playback tiyatro gösterisi.

çok güzel bir atmosfer. seyirci arkadaşlar deniyo gelen seyircilere. kısacık bir sürede arkadaş ortamı gibi hissediyorsun çünkü. bir durumu veya bir olayı anlatıyorsun. acı, tatlı.. sahneleniyor. iyi geliyor herkese. duygulara can veren performans diye bir sloganları var, hakikaten öyle. bir daha o anı yaşama fırsatı eşsiz bir fırsat...
  • beni tam anlamı ile ters köşe yapan tiyatro oyunudur. beklentim düşüktü giderken fakat ilk başladığı andan bitişine kadar gayet keyif alarak izledim. 3 saate yakın bir süre su gibi akıp geçti.
hesabın var mı? giriş yap