• zombi mangası. kitapların başında zombilere karşı kullanılacak silahların resimleri gösteriliyor hem de.

--- spoiler ---

okuyabildiğim kadarıyla şöyle:
    japonya'yı zombiler bastığını kendi liseleri de arada kaynayınca anlayan bir grup lise öğrencisi liseden kaçmaya çalışır, kaçar ve maceradan maceraya koşar.

--- spoiler ---

insanın ağzını sulandıran şey ise anime olarak da yayınlanacak olması.
  • bu yıl yayınlanacak olan animesinin trailerı ortamlara düşmüştür.
    buyrun burdan yakın..

serinin yönetmeni (bkz: death note) ve (bkz: black lagoon) serilerinin yönetmenliğini yapmış olan (bkz: araki tetsurou)

http://www.dailymotion.com/…ead-trailer-hq_creation

saekoyu elinde bokkeniyle görmek,sayayı ve silah manyağı kohtayı görmek şimdiden heyecan yapmama sebep oldu.
  • 26. sayısı cıkmış olan manga.ilk sayfalarda cıkacak olan animeden çizimler ve kareler bulunmakta.
    cok uzun bir aradan sonra 25. sayıyla bir zombili manga severlere dönen seri bu ay cıkan 26. sayının ardından 3 aylık bir araya daha girerek cok ağır küfürleri haketmiştir.
    yazarıyla çizeriyle yayıncısıyla hepsini buradan anıyorum...

--- spoiler ---

neredeyse 1 yıl önce manga belirsiz süreyle yayından kalktığında grubun mesken tuttuğu alışveriş merkezinden kaçış beklendiği gibi pek çok cana mal oldu.
    gruba katılalı sadece bir kaç chapter olan ve karasızlıktan muzdarip polis kız asami grubu kurtarmak için kendini feda etti. en sonunda kararını verdi ve bir polis gibi davrandı.polis gibi öldü. yakın ilişki içinde olduğu silah manyağı kohta kendisini zombi olmaması için vurarak öldürmek zorunda kalmıştır. ilerki bölümlerde rei'nin devreye girerek kohtada oluşma ihtimali olan bozuk psikolojiyi düzeltmesi gerekecek.

--- spoiler ---
  • animesi başlayalı 4 hafta olan seri. +18 olup hentai direğinden dönen kanlı aksiyon tarzında diyebiliriz. şimdilik iyi gidiyor bir kaç bölüm daha geçsin hangi karakter necidir ne değildir bi ortaya çıksın tekrar izlenimleri yazarım.
  • bu manga da ben en çok kouta hirano adlı karaktere takıldım, bildiğin hellsing'in mangakasının liselisi, isim aynı, tip tıpatıp aynı acaba mangaka olan da bu karakter gibi silah otakusu muydu?

ayrıca animede çok sansür vardır, bilhassa amerika'da yayınlanan versiyonunda, animeyi takip edecekseniz japonya'da yayınlanan versiyonundan * indirin, hatta direk mangayı okuyun.
  • animei acayip leziz. hem görsel şölen, hem konu, hem de eğlence var. 2010'un şu ana kadar en iyisi diyebilirim.
  • böyle shounen böyle bi ecchi animesi var ki sorma sözlük. böyle bi iç gıcıklayıcı, böyle dehşet verici. fantastiko, perfekto. yeni bağımlılık budur. nah buraya da yazıyorum.
  • fma 2'nin beni hüzne garkeden bitişi sonrasında ilaç gibi geldi. ecchi aksiyon karışık. ilk 2-3 bölümü bayar gibi olsa da, son bölümler çok eğlenceli olmuş. 7 bölüm çıksada yesek.
  • 7. bölümü çıktı, afiyetle yedim. yani güzel anime ama başlamadan önce, "sonuçta kısır bir konu, ne kadar heyecanlı olabilir ki?" demiştim bana tavsiye eden arkadaşıma. nitekim dediğime geldi. son bölümde tek bi aksiyon var. üstelik intro mudur nedir, animenin 1/5'ini kaplıyor, bitiş şeysi var sonra da... 15 dakika ya izliyorsun, ya izlemiyorsun. hentaimsi oluşuna hiç giresim yok. umarım bundan sonra güzel aksiyonlar olur. yazık olmasın güzelim karakterlere ve konuya.
  • --- spoiler episode 11-12 karışık ---

gattsu ve greywolf düzeltmeleri sayesinde tekrar izlemem sonucu füzeyi ateşleyen amerika denizaltısıymış onlardan sonra rusya ateşlemiş uzaydan izleyen amerikalılar da bu yüzden şoka girip olayı armageddon olarak nitelendirmişler. neymiş anime sadece olayın japonya ayağıyla ilgilenmeyip dünyadaki durumlara da bakıyormuş....

--- spoiler episode 11-12 karışık ---
hesabın var mı? giriş yap