• saat gece 4. baslasam mi acaba diye bir tedirginlik. anime acilir. zombie'ler filan böyle... acaba diyorum bu kadar korktucu bir anime serisine bu saatte baslamak gercekten dogru olur mu?... tam iste bunu derken bütün psikolojimi tersine ceviren caption : liseli kizin bingil bingil cimil cimil ziplayan memelerine yakin cekim. mina kodumun sapik japonlari ya. surda iki dakika yusufcuk olucaktim resmen su moda girdim >>>> -.-". neyse o zaman cok da ciddiye almayarak onun yerine bolca eglenerek izleriz biz de.

edit: lan ne zmn zombileri ciddiye alayim desem araya meme giriyor.
  • tamamen memeden oluşan anime.
  • resident evil tadında, bir grup öğrenci etrafında geçen zombi, ecchi, aksiyon türlerindeki anime serisi.
    "o biçim kızlar arasında takashi olmak vardı" diye düşünmeden edemiyorsunuz animeyi izlerken.
  • 9 nisan 2013 tarihinde 2 yıllık hiatusun ardından tekrar yayına dönecek olan zombili manga.
    nihayet be nihayet nidalarıyla karşıladım bu güzel haberi. return of busujima saeko.
  • öncelikle dostum zombi animesi demişsin ama bu ecchi.

her karede mutlaka bi meme bi popo görmek mümkün.mesela bi bölüm tamamen hatunların hep birlikte küvette yıkanmaları/keselenmeleriyle ilgiliydi, birbirlerinin memelerini mıncıkladılar falan bölüm boyu.

ama ecchi kısmını atarsan güzel, sırf erkekler değil kadınlar da izlesin bence.
  • bir çırpıda bitiveren*, tadı damakta kalan son zamanlarda izlediğim en eğlenceli zombi temalı dizi.ayrıca bölümleri birden fazla izlenebilecek kadar da güzel.

lakin önceden de söyledim, ecchisi fazla kaçmış, kızların donunu görmekten ben sıkıldım çizerler sıkılmamış, bu anlamda bazı bazı çok komik sahneler var*, gülmemek imkansız.bir de bişey belirtmek istiyorum bir kız diyelim gidiyor, "gitme kal!" diyip neresinden tutar çekersiniz?
    ellerinden değil mi?ama burda adam memesinden tutuyor kızın, aralarında öyle bi cinsel muhabbet de yok üstelik.

neyse yine de güzel, uzun zamandır böyle ilgiyle izlediğim bir anime olmamıştı açıkcası.
  • --- spoiler episode 11-12 karışık ---

gattsu ve greywolf düzeltmeleri sayesinde tekrar izlemem sonucu füzeyi ateşleyen amerika denizaltısıymış onlardan sonra rusya ateşlemiş uzaydan izleyen amerikalılar da bu yüzden şoka girip olayı armageddon olarak nitelendirmişler. neymiş anime sadece olayın japonya ayağıyla ilgilenmeyip dünyadaki durumlara da bakıyormuş....

--- spoiler episode 11-12 karışık ---
  • kısa bir seri olmasına rağmen birçok orjinal müzik kullanılmıştır. şöyle ki 12 ayrı bölümde 12 ayrı bitiş şarkısı yapmış adamlar...
  • böyle shounen böyle bi ecchi animesi var ki sorma sözlük. böyle bi iç gıcıklayıcı, böyle dehşet verici. fantastiko, perfekto. yeni bağımlılık budur. nah buraya da yazıyorum.
  • bu manga da ben en çok kouta hirano adlı karaktere takıldım, bildiğin hellsing'in mangakasının liselisi, isim aynı, tip tıpatıp aynı acaba mangaka olan da bu karakter gibi silah otakusu muydu?

ayrıca animede çok sansür vardır, bilhassa amerika'da yayınlanan versiyonunda, animeyi takip edecekseniz japonya'da yayınlanan versiyonundan * indirin, hatta direk mangayı okuyun.
hesabın var mı? giriş yap