• ya dip ya zirve yapan takım'ım.

ısyanımız yönetenlere, kendini asil zanneden taraftarı küçük gören yönetici bozuntularına.

ama olsun en kötü gün bu gün ise daha yüksek sesle galatasaray ulan
  • beter olun aq. bunlar iyi gunleriniz. haysiyetsiz rakip. serefsiz klub. iskocya da g.rangers dussun mu diye oylama yapilirken bir tek dusmesin oyunu atan ezeli rakibi celtik. fenerbahce olmayan sike davasinda yargilanirken uefa ya bunlar sike yapti ligten dusurun diye mektup yollayan 2 rakipten biri birinin hali ortada. bunlar da ezeli rakibinin avrupaya gidemeyip onlarin uzerinden kazandiklari paralari carcur eden vizyonsuzlar.
  • "tek yürek tek bilek" bileklik satışını durdurup, onun yerine ya sabır ya selamet deyip tesbih satışına başlamalılar.
  • her şeye rağmen seveceğimiz takım
  • bileklik satışını acilen durdurup, onun yerine umut bulut denen kişinin sözleşmesini serbest bırakmak için banka hesabı açılmalı. hatta telefon operatörleri ve banka kuruluşlarıyla anlaşıp ödeme kolaylıkları sağlanmalıdır.

düşünsenize; umut bulut gitsin kampanyası için galatasaray'ın resmi olarak açıklamayla bir banka hesabı açtığını; en fazla bir gün içinde ek maliyet getirmeden kurtarır taraftar bu camiayı.
  • el birliğiyle ırzına geçilmiş kulüp diyeceğim ama osuran imamlı atasözü geliyor aklıma, diyemiyorum.

ne denizli, ne semih kaya, ne umut bulut, ne de başka biri... bu işin tek sorumlusu başkan dursun özbek'tir. kimse fakir edebiyatı yapmasın. bu adam yaklaşık bir sene duygun yarsuvat yönetiminde bulunmuş, kulübün tüm sorunlarını bilerek başkanlığa talip olmuştur. ancak gelinen noktada hiçbir yol haritası olmadığı anlaşılmaktadır. hedefi sezon başında şampiyonlar ligi olarak lanse edip, felipe melo gidecekti gelecekti şeklinde orta sahada top çevirmiş, ardından telles ile birlikte yollamıştır. daha sonra kevin grosskreutz diye bir adamı getirip aylarca parasını verip oynatamadan kaçırmıştır. hamza hamzaoğlu gitmeyecek dedikten bir hafta sonra göndermiş, umut bulut hariç forveti olmamasına, ve teknik direktörün gitmemeli raporuna rağmen burak yılmaz'ı da devre arasında yollamıştır.

adam finansal problemi halletmeye çalışıyor, büyük yük var omzunda diyenler polyannacılık oynuyor, başka birşey değil. dursun özbek'in ne yapması gerektiğinden haberi yok. rüzgar nereden eserse dümeni oraya kırıyor. madem bilekliklik fedalık durum vardı, sene başında yapsaydınız bunu, finansal tablo o zaman da önünüzdeydi. şimdi uefa'dan uyarı gelince sezonun ortasında futbolcu satıp takımı parçalamak daha iyi yapmadı durumu.

tanım: yanlış kişinin liderliği altında olan kulüp.
  • sevmeye devam edeceğiz ama yönetim kadar taraftarın da kendine bakması gerekiyor. maalesef taraftarımız birçok kişiyi daha şans bile vermeden veya şans bulsa bile 30 dakikada siler oldu (bu dediğim konuya semih kaya dahil değildir çünkü semih gerçekten de batırdı özellikle bu yılda). ben bilal'in ve jem'in daha gelmeden eleştirilmesinin haksız olduğunu düşünüyorum.
    bilal'in yıllık ücreti gayet makuldu ve verdiği katkı da az değil kesinlikle ücretini karşılıyor avrupada devam etmemizi sağlayan oyuncu o. ama sırf hamza getirdi diye böyle sert bir muhalefet bence haksızlık. jem'in aldığı yıllık ücret ise sabri'nin zammı kadar. jem'in galatasaray için çok yetersiz bir oyuncu olduğunun farkındayım ancak bir galatasaray gibi bir takım için neredeyse bedavaya oynayan bir oyuncu ve rotasyonda kullanılabilirdi diye düşünüyorum.
    hope cloud ve sabri yellowson hakkında ise diyebileceğim tek şey fazla para alan ama sahada formayı terleten nadir oyuncular oldukları. çoğu kişinin aksine sabri'nin yine de oyuna, genelde sadece hücumda, katkı sağladığını düşünüyorum ancak umut için ne yazık ki bunu diyemiyorum. sözleşme sonunda serbest bırakılmalı eğer romantik düşünmeyi bırakabilirsek...
  • hak ettiği yerlere nihayetinde 5 yıl sonra gelebilmiş takım.
  • geçenlerde çok tutan bir tweet anasayfama düşmüştü beşiktaşlı bir arkadaş şöyle yazmış "2. yarı hiç maç oynamasak bile bu galatasaray bizi geçemez." şu lafı eden bir beşiktaşlı varın siz düşünün. bir fenerli olarak galatasarayın bu seneki haline acıyorum 4 yıldız, uefa kupası, sahanızda kupa kaldırdık geyiklerine hiç girmeyin kardeşim.

biz her sene şampiyonluğa oynuyoruz ama şampiyon oluruz ama olamayız bilemem de fener her sene şampiyonluğa oynar rakibi değişir ve biz geçen yıl tüm o kurşunlanma vs olaylarına rağmen son haftalara kadar şampiyonluğu kovaladık bir sene önce şampiyon olduğumuzda da nisanda şampiyon olmuştuk kaç hafta önceden.
  • bileklik satmak yerine tesbih satması gereken şey. daha fazla kar edeceklerin eminim.
    (bkz: ya sabır)
hesabın var mı? giriş yap