• mükemmel olan formalardan. yıllar sonra ilk defa bi formamızı bu kadar beğendim.
  • şampiyonlar ligi ve ligde formanın arkasının parçalı olması durumunda numaraların okunmasını zorlaştırdığı gerekçe gösterilerek yasaklandı.

onun dışında sonunda istediğimiz gibi sade, modern ve şık bir parçalı tasarlanmış. galatasaray tarihinin en güzel formalarından biri olmuş. herkesin üstünde çok güzel duruyor. 3 tane alacağım.
  • en güzel forma, klasik forma. diğer iki forma ile ilgili çeşitli varyasyonlar denense de şu klasik parçalıdan hiç vazgeçmemek lazım. belki bi sezon v yaka, bi sezon polo yaka yapılır ama maceraya asla gerek yok. klasik parçalımız bu formayla 4 yıldızlı olarak geri dönmüş, pek güzel olmuş.
  • galatasarayımızın sarı kırmızıdan iyice uzaklaştığını üzülerek gördüğüm formadır. galatasaray'ın artık sarı-kırmızı mı, turuncu-bordo mu olduğuna karar vermesi gerekiyor.
  • kimse de demiyor ki "aga 200 tl nedir ya bir forma için".

yoksa enfes formalar ama ekrandan bakıyoruz işte ancak.
  • allah aşkına türk bayrağı ne olur ortada ve yuvarlak olmasın. galatasaray logosu, nike logosu, bir de üstüne türk bayrağı eklenince çok kalabalık oluyor, bütün estetik bozuluyor.

bayraklı

bayraksız

hayır daha önce yapılmış ne güzel de olmuş. niye bu kargaşa seviliyor anlamıyorum.
  • şu parçalı fetişi de 2000'lerden sonra, ultraslan'ın kurulmasıyla birlikte çıktı ortaya. eskiden böyle takıntıları yoktu taraftarın. bazı yabancı ülke takımlarına bakıp kendince bi gelenek oluşturma çabasından başka bir şey değil. gelenekse bu takım 30'larda 40'larda belki daha eskisinde çubuklu formada giyiyordu. 56'da kırmızı zemin üzerine çapraz sarı kuşaklı bir forma giyilmiş ve daha nice tasarımlar.

misalen barcelona dünyanın en köklü kulüplerinden biri olmasına rağmen her sene farklı bir tasarımla ortaya çıkıyor ki benim son dönem favorim yatay şeritli 2016 formalarıydı. bayern münih aynı şekilde bir sezon çubukluyla çıkarken bir sezon yatay şeritli formayla çıkıyor.

ajax ve arsenal bile her sene klasik gövde şeridini korumasına rağmen bunda fark hissettirecek şekilde oynamalar yapıyorlar. tek tip forma olayı en fazla manchester ya da real madrid gibi klasik düz renk formaları olan takımlarda olur.

açıkçası ben artık her sene birbirinin kopyası parçalı forma görmekten sıkıldım. 17-18 formasında hiç olmazsa önde şerit deseni gibi bi detay vardı bu yeni forma bildiğin dümdüz parçalı forma, hiç bir olayı yok. vallahi biz şu formaları özledik;

bak ne güzel değişik tasarım

adamım zaten karizma, formada ayrı karizma

şöyle forma yaptınız da biz mi almadık
  • son dönemde yapılmış, en güzel hatlara sahip galatasaray parçalısıdır , sadelik çoğu zaman en iyi seçimdir.
  • bugüne kadar ki en güzel hediyem olmuştur kendisi.
  • akşama şampiyonluk kutlamalarına giderken üstümüzde olacak formadır.
hesabın var mı? giriş yap