• liverpool 11'ini alalım, üstüne galatasaray forması giydirelim yine kadıköy'de feneri yenemeyiz. öyle bir lanet.
  • yense de kurtulsak. belki yıllar sonra şampiyonluk kazanabiliriz. başka övündüğümüz bir şey kalmadı mallesef.
  • kadronun bir önemi yok en son maçta faulle kazanılan topu elle düzeltip attıkları golle yenilgiden kurtuldular ama zaten yenemeyelim ki ellerinde tutundukları tek dal bu kalsın. hiç uyanmasınlar, 5. yıldızı takana kadar yenilelim istiyorum.
  • (bkz: agam bizimle eğlenir)
    yok ne yenmesi aq. benim umudum bitti. zaten yenersek bunlar kulübü kapatıp gider başka şey kalmayacağı için ellerinde.
    çok zor. biz galibiyet golü atarken ordan köpek geçer, top köpeğe çarpar. öyle şans var bizde mk.
  • abartmıyorum, dün gece oynanan süper kupa finalindeki 22 kişiyi al, en iyi 11'i çıkar, galatasaray formasını giydir, buna karşılık fenerbahçe 11'ini maçtan 1 gün önce 40 km tam teçhizatlı koştur, ersun yanal dahil bütün takımı maçtan dakikalar öncesinde stad otoparkında hortumla döv. maç sonu skoru en iyi ihtimalle 0-0 biter.

öyle bir ümitsizlik işte aq!

not: metin oktay.
  • her sene kadıköy'de 6-0 yenilmek ve şampiyon olmak mı?
    kadıköy'de fb'yi yenip şampiyon olamamak mı?

bu iki soruyu yoldan geçen galatasaraylılara sorun, 10 kişiden 9 tanesi 6-0 yenilip şampiyon olmayı seçer.

fenerlilere de sorun mesela,

galatasaray'a kendi evinde yenilmemek mi yoksa şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmek mi diye sorun. eminim önemli bir kısmı cl'yi seçer. ama tabi aklı başında fb'liye denk gelmek lazım.
  • baydım artık o sene bu senemiden. maç zamanı gelir tartışırız da kaç ay var maça, başladı muhabbet.

yenmeyelim ayrıca, eksik kalıversin. şampiyon olalım, şampiyonlar ligine gidelim, ilk hedefimiz bir avrupa kupası daha getirmek olsun. bunun için her sene üzerine koyalım ama kadıköy galibiyeti eksik kalsın isterse umrunda değil. nazar boncuğu der geçeriz.
  • aziz'in yaptırdığı büyünün son kullanma tarihi geçmedikçe zor gibi.
  • galatasaray geçen sezon kadıköy’de fenerbahçe’yi yendi ama hakemi yenemedi. etrafımda bunu kabul eden tek bir fenerli bile yok. oysa objektif olmakla fanatiklik farklı şeyler. ben nasıl rize maçını hakemin bize ikram ettiğini söyleyebiliyorsam fenerliler de kadıköy’de galibiyetimizin çalındığını söyleyebilmeli
  • kadıköy'de yenersek büyük ihtimal fb adlı klüp kapatılır tek başarıları bu zaten :(((
hesabın var mı? giriş yap