• başbakanı yuhalamışlardır. artık memleket sekiz yıl sonunda ne hale gelmişse sayın recep tayyip beyi yuhalmak, ıslıklamak yüzyılın olayı haline gelmiş, televizyonlarda saatlerce,günlerce yapılacak programlara start vermiş, yazılacak onlarca recep tayyip erdoğan kitabına ilham kaynağı olmuş, özel yetkili savcıların göreve çağrılma durumları doğmuştur bu kadar mı diktatörlüğe prim tanıdık bu kadar mı zavallıyız ıslıklama esnasında tv spikeri evet sayın başbakanımızı ıslıklıyorlar fenerbahçeli olmasından heralde türü birşeyler gevelemesi gerekirken eyvah! eyvah! diyor vah! türkiyem vah!.... yani koyun bir toplumuz bunu kabul ediyorum bende koyunum bunu da kabul ediyorum ne sorgu var ne hak aramak neyse geçiniz ama yani kaba tabirle topluca me'lemek bile olay oldu terbiyesizlik oldu. efendiler silkinin burası futbol stadı ne miting alanı ne tbmm ne de şakşakçı toplantı ,mesire yeri hertürlü insanın olduğu yer fenerbahçeli olması, siyasi görüşü , içki yasağı vs vs şeyleri bırakın sırf yanında ki ıslıklıyor diye ıslıklayanın da olduğu yer önce ıslıklamaları hazmedeceğiz. efendim sayın başbakanımız burayı yaptırdı minnet duyulsun diyen olabilir. hacı o bize minnet duyacak biz ona minnet duymayacağız elbette ıslıklayacağız , yuhalayacağız o stadın yarısı ona oy verdi çevresinde ki herkes zilyoner oldu akp ile bağlantılı olan ne kadar adam varsa köşe oldu beni ıslıkladılar diye çeker giderim tribini mi çekeceğiz minneti , teşekkürü o bize edecek. yeni stad açılacakmış sırf bunun için bile ıslıklanır koskaca türkiyede 2 tane bilemedin 3 tane adam gibi stad var alayı ahır gibi tuvalete gitsen gidilmez, otursan oturulmaz, hayvanı bağlasan durmaz stadlar her lafta koca türkiye şudur budur deniyor 3 tane stad var ben tff başkanı olsam,başbakan olsam utanırım zaten gelmem açılışa şundan 4-5 daha yapalımda yüzümüz olsun gelmeye diye düşünürüm ama zatlar tüm kadro tribünde seçim yaklaşlıyor galiba hemi. bu olay sonunda yeni çıkacak spor yasasında devlet büyüklerini ıslıklamak 20 yıl, şöyle şeref tribününe kaş göz yapmak 10 yıl yok efendim stad açılışlarında padişahım çok yaşa diye bağırmamak 5 yıl ceza ..türü maddeler eklenecek herkes hemfikir sanırım. hep aklımdadır da söyleyemedim lan aga son yıllarda herkes diyor ki padişahım çok yaşa! padişahım çok yaşa ! padişahım çok yaşa ! birisi de çıkıp demiyorki padişahı sikim cumhuriyet ilan olalı kaç sene oldu.
  • kömüre pirince bulgura oy veren zihniyetin, bugün verdiği tepkiyi anlayamayacağı taraftar grubudur.
  • çocukken nefret ettiğim galatasaraylı babamdan korktuğumuzdan abimle beraber tutmaya başladığımız galatasarayın 32 senedir üyesi oldugum taraftar grubu. 32 senede 32000 defa gurur duymuştum bu ünvanımdan, şimdi aslantepeden geliyorum 64.000 oldu gururlarım.
  • http://www.yildiz.tv/…rod&seektime=15-01-2011 19:45
    http://www.youtube.com/watch?v=srwiwqeqtru

ağzından sıçmaya çalışan birileri ve taraftarın tepkisi yayını kestirmeye yetmiştir.

edit: link.
  • 15 ocak 2011 galatasaray ajax maçı öncesinde yapılan türk telekom arena açılışında başbakan recep tayyip erdoğan'ı ıslıklayarak stadtan kovduran, bünyesinde yer almaktan gurur duyduran topluluk.
  • stadlarına degil, tavırlarına hayran oldum. 20 küsur yıllık fenerbahceliyim; ilk defa bugün, onları kıskandım.
  • el parasıyla ağalık taslamaya kalkarsan, hele bir de utanmadan o armaya, formaya fütursuzca dil uzatırsan titrin ne olursa olsun cehenneme döner bulunduğun mekan.

iki ayağı üzerinde zor duran turgay şeren, trafik kazaları sonrası bizi bırakan metin oktay, alpaslan dikmen hesap sorar armaya dil uzatanı yaptığına pişman etmezsen.

hani ruh dendi ya. hani ışık oyunları falan yapıldı stada sokmak için. gerek kalmadı. bir tane görevi boyunu aşan ama her ne hikmetse inatla toki'nin başında duran bir arkadaş sayesinde - adını telaffuz etmek ciddiye almak anlamına gelir benim için - görüldü o ruh fazlasıyla.

korkup dava açacakların, görüntülerden adam toplayacakların üzerinden eğlenmenin vaktidir şimdi. korku dağlarının arkasında yaşayanlara, çıplak olduğu halde ipekle geziyormuş gibi takılan krallara gülme vaktidir.

onur duyuyuyorum bu grubun içinde olmaktan.
  • para insanı değiştirir derler, stadyum da insanı değiştirir tezini ortaya çıkartan taraftar grubudur.

bir stadyumla ali sami yen ruhundan uzaklaşan kitledir aynı zamanda. 5 günde ne değişti bu kadar?
  • içinde yer almadığım ancak bugün kendilerine gıpta ettiğim 'aslan' gruptur. eksik olmayın lan.
  • çok kıskandığım taraftar topluluğu. darısı başımıza (bkz: beşiktaş taraftarı)

renktaşların mesajları üzerine edit: kıskanmaya gerek yok sadece kutlamak yeterli gs taraftarını.
hesabın var mı? giriş yap