• fenerbahçe ve beşiktaş en iyi döneminde yendi manchester united'i, bu kadar abartılmadı. bayılıyorsunuz günlük başarılara.

x link
  • avrupa'da karşılaştığı rakiplerin adını telaffuz edemeyecek kuşlara dert olmuştur.
  • olmayan abartmadır.

manchester united, manchester united’dır. bu takımı ingiltere’de yenmek her daim abartılmayı hak edecek ve tarihe yazılacak bir harekettir.

not : fb
  • halihazırda avrupada gruplarda mücadele ediyoruz ve dün akşam 3 puan aldık. şu durumda hedefimize doğru giderken başarı gösteriyoruz diye sevinmemizin nesi yanlış? üstelik başlangıçta maçın favorisi olarak gösterilmezken? oyna dewam.
  • daha maç oynanalı kaç saat geçti bre densiz, daha adamların teri soğumadan başarıyı kutlamayı bırakalım mı? gençlerde dikkat süresi kısaldı diyorlardı ama bu kadar olduğunu düşünmüyordum.
  • oğlum bırakın adamlar şampiyonlar ligi deplasmanında manchester united'ı yenmenin tadını çıkarsın.

yok şöyleymiş, böyleymiş.

kasmayın bu kadar.
  • maç seyretmem, tam netflix açayım derken tv de özete denk geldim. ya dedim bi bakayım. gayet keyifli bi maç olmuş. tebrikler.

bjk
  • gece uyuyamadın demi doğuyu söyle hadi. yarın sabah sosyal medya hep sarı kırmızı olacak adamlar çok güzel oynadı, ühüüüüüü diyip ağladın değil mi?

oooohhhhhh sapladı yine yiğidim hem ingilizlere hem içimizde ki ingilizlere.
  • yendi evet ama ten hag sayesinde. bir de ballıydı o da bir gerçek. istanbul'da ten hag olmazsa içinden geçer manu.
  • (bkz: trol)
hesabın var mı? giriş yap